Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Голова Dragon Capital заявив, що призупиняє нові інвестиції

Голова Dragon Capital заявив, що призупиняє нові інвестиції

Після заяви Якова Смолія про відставку з посади глави Нацбанку гендиректор інвесткомпанії Dragon Capital Томаш Фіала заявив, що призупиняє нові інвестиції.

«Ми відкладемо нові інвестиції, адже влада робить останні п’ять місяців абсолютно протилежно тому, що інвестори, як внутрішні, так і міжнародні, очікують від них і радять їм. Це остання крапля. Можна тільки здогадуватися, які мотиви, повна некомпетентність або мотивований Росією саботаж», — заявив Фіала.


На його думку, ціни на активи України впадуть, і гривня також.

«Найгірше, що це було зроблено під політичним тиском з самого верху. Це червона лінія для всіх інвесторів: G7, IMF, WB. Повна некомпетентність і обман тих, хто виділив нам 5 мільярдів доларів за останній місяць, включаючи сьогоднішні єврооблігації», — підкреслив Фіала.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Позорное перемирие: Теперь у России развязаны руки

Позорное перемирие: Теперь у России развязаны руки

Россия не без украинской помощи постепенно ускользает из-под ответственности. Сначала вынести агрессора за скобки, а затем вызвать его чиновника, чтобы…
Судьбу Украины обсудили без участия Украины

Судьбу Украины обсудили без участия Украины

До этого Ермак целую неделю висел на связи с Москвой и Берлином, предварительно дав зелёный свет на проведение выборов по…