Proect Contro
Ви тут:  / Аналітика / Головна небезпека для України та її майбутнього

Головна небезпека для України та її майбутнього

Сценарій Кремля в Україні — руйнація результатів та світоглядного фундаменту, які заклали Майдан і Революція Гідності, дискредитація проєвропейської опозиції та розворот від європейського і євроатлантичного шляху нашої держави у бік РФ.

При пасивній підтримці чинної влади проросійська п‘ята колона впливаючи на більшість інформаційних ресурсів, починає формувати внутрішню та зовнішню політику держави.
Використовуючи керівництво країни, ОПЗЖ прагне добитися ревізії здобутків Революції Гідності, намагаючись облити її брудом та дискредитувати. Саме тому вони витягують з нафталіну таких «фріків» як ексдепутат Партії регіонів Давид Жванія, який починає тиражувати російські міфи про «державний переворот» та вигадувати якісь просто неадекватні казки про свою роль в революції.


На хвилі руйнації економіки, тотальної кризи, доведення до банкрутства оборонно-промислового комплексу, деморалізації армії та потужного інформаційно-пропагандистського впливу до влади намагаються прийти “рятівники” з ОПЗЖ, які розповідатимуть, що у разі дружби з Росією буде економічне зростання, мир та спокій.

Для Кремля чинна влада — перехідний етап, під час якого повинна відбутися руйнація державних інститутів, щоб в умовах хаосу і катастрофи, до яких наближається країна, повернути на ключові державні посади п’яту колону колаборантів, які повинні забезпечити повну капітуляцію України та її повернення до російської орбіти. Це, разом з військовою агресією РФ, і є головною небезпекою для України та її майбутнього.

Олександр Турчинов

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Ахметов наносит ответный удар

Ахметов наносит ответный удар

В условиях кризиса и схлопывающейся экономики украинский пирог становится все меньше, олигархам становится все теснее. Пожирание одного олигарха другим в…
Україно-американська компанія Firefly має намір запустити  ракету Alpha  цієї осені

Україно-американська компанія Firefly має намір запустити ракету Alpha цієї осені

Попри те, що перший запуск Alpha буде тестовим, ракета буде нести кращі академічні та наукові проєкти, які будуть доставлені в…