Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / Харківський тракторний завод презентував чергову новинку ХТЗ – 160У

Харківський тракторний завод презентував чергову новинку ХТЗ – 160У

Харківський тракторний завод презентував відеоогляд своєї новинки – інтегрально-пахотно-просапного трактора виробництва ХТЗ – 160У.

Як зазначається, ця модель обладнана 180-сильним мотором і автоматичною коробкою передач PowerShift з мікропроцесорною системою дистанційного керування і може розвивати швидкість від 2,9 до 40,1 кілометрів на годину.

Що варто знати про ХТЗ?

Харківський тракторний завод заснували в 1930 році. Перший трактор зійшов з конвеєра 1 жовтня 1931, і цей день прийнято вважати Днем народження заводу. 

Для роботи на величезному підприємстві, що швидко розростається, були потрібні все нові і нові фахівці різних областей, і це призвело до утворення окремого житлового району Харкова, який став повним тезкою заводу і який отримав назву – ХТЗ. 


За роки роботи завод випустив більше 3 мільйонів тракторів та іншої важкої спеціалізованої техніки, яку завжди відрізняла надійність, функціональність і висока якість виконання. 

Вироби, випущені промисловим підприємством ХТЗ, протягом десятиліть користувалися великим попитом не тільки на території колишнього Радянського Союзу, а й у багатьох країнах Європи, Азії і навіть Африки. На сьогоднішній день Харківський тракторний завод виробляє десятки моделей сучасних тракторів і спецтехніки, яка не втратила своєї актуальності і продовжує залишатися широко затребуваною серед великого кола споживачів, завдяки своїй надійності, ефективності і прийнятної конкурентоспроможної ціни виробів.

Галина Мельник

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Коли мовчання не золото

Коли мовчання не золото

В Ізраїлі постійно лунають заяви, що Нетаньяху, який допустив вторгнення, повинен піти. Виявляється, що це не розхитування човна, як нам…
Как чистить гранитные ступени

Как чистить гранитные ступени

Роберт Робийяр о самостоятельном обслуживании каменной кладки