Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Інформаційний наступ Росії

Інформаційний наступ Росії

Ми всі дуже дивуємося Поклонській у Гордона, проте, хіба це відбувається перший раз?

У нас в країні вже рік йдуть процеси, які чітко окреслюють масштабний реванш російських сил. Адепти Кремля всіх мастей заполонили ефіри телеканалів, ютюб канали та соціальні мережі.

Чи могли ми рік-два-три назад уявити, що Азаров буде в ефірі телеканалів? Чи Портнов? Чи Шарій? Чи та ж Поклонська? Звісно ні. Тепер — вони зірки ефірів промосковських каналів. Вони — «опініонмейкери» для частини населення. Вони — це чіткі маркери руху країни.


Кремль готується до масштабного заходу на місцеві вибори. Через ОПЗЖ, Шаріїв, Опоблоки та «слуг народу», які вже активно кладуть квіти до пам‘ятників сепаратистів.
Проте, найголовніший фронт — інформаційний. За влади Зеленського Москва виграє його вщент. Поки президент країни оголосив про «какую разніцу», для Кремля ця різниця очевидна. Їхнє завдання повернути сюди російське. І вони це успішно роблять.

Поклонська у Гордона — це лише початок. Далі буде гірше і болісніше. Адже коли державна політика відсутня — в силу вступають кремлівські сили, що прагнуть знищити країну.

Андрій Смолій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Роман Бессмертный:  Под давлением российского врага мы движемся в очень опасную зону

Роман Бессмертный: Под давлением российского врага мы движемся в очень опасную зону

Зеленский устраивает Москву, потому что он слаб, как президент, он не держит линию, он не может объективно оценить состояние дел
«Таблетки от жизни» для пожилых европейцев

«Таблетки от жизни» для пожилых европейцев

В Нидерландах рабочая группа в парламенте готовит законопроект по легализации «таблеток смерти», предназначенных «для уставших от жизни» пожилых людей.