Proect Contro
Ви тут:  / Цікаве / Лист до НАСА: «Я молодий, тому я можу навчитися думати як іншопланетянин»

Лист до НАСА: «Я молодий, тому я можу навчитися думати як іншопланетянин»

Коли НАСА оголосило про пошук людей на кандидатуру «офіцера планетарного захисту», ніхто і подумати не міг, що свою кандидатуру запропонує учень четвертого класу.

У своєму листі Джек пише:

«Дороге НАСА. Мене звати Джек Девіс, я хотів би подати заявку на посаду «офіцера планетарного захисту». Можливо мені лише 9 років, але я думаю, що підхожу для цієї роботи. По-перше, моя сестра завжди говорить, що я прибулець, крім того я бачив практично усі фільми про космос та іншопланетян. Також я бачив телесеріал «Агенти ”Щ.И.Т.”» та сподіваюсь переглянути фільм «Люди в чорному». В мене добре виходить грати у комп’ютерні ігри. Я молодий, тому я можу навчитися думати як іншопланетянин.
Щиро Ваш
Джек Девіс
Вартовий Галактики

 

Космічне Агентство дало наступну відповідь:


«Дорогий Джеку. Я чув, що ти «Вартовий Галактики» та хотів би стати «офіцером планетарного захисту» у НАСА. Це чудово!
Наша посада офіцера планетарного захисту є дуже крутою та важливою роботою. Вона полягає у тому, щоб захищати Землю від мікроорганізмів коли ми привозитимемо зразки ґрунту з Марса, Місяця чи астероїдів. А також у тому, щоб уберігати планети та супутники від наших бактерій під час дослідження Сонячної системи.
Нам завжди потрібні талановиті науковці та інженери, тому я сподіваюсь, що ти будеш старанно навчатися та добре закінчиш школу. Сподіваємося одного дня побачити тебе тут у НАСА»
Щиро Ваш
Джеймс Ґрін
Відділ планетарних досліджень

 

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Басни для Зеленского

Басни для Зеленского

Любая критика происходящего воспринимается Зеленским как личное оскорбление. Прекрасно зная о этом, окружение формирует вокруг него зону "приятных новостей"
Інформаційний наступ Росії

Інформаційний наступ Росії

Чи могли ми рік-два-три назад уявити, що Азаров, Портнов, Поклонська будуть зірками промосковських телеканалів?