Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / У Херсоні спустили танкер для голландського замовника

У Херсоні спустили танкер для голландського замовника

На херсонській верфі компанії Smart Maritime Group (SMG) відбулася церемонія спуску чергового насиченого корпусу танкера-хімовоза, побудованого для нідерландської компанії VEKA Shipbuilding.

Це судно є вже четвертим в серії, побудованих для компанії VEKA на верфях SMG.

У заході, прийняли участь представник компанії-замовника Хайг Спаргарен (Huig Spaargaren та представники регіонального бізнесу і трудового колективу. Судно «MONTEVERDI» було названо на честь італійського композитора епохи раннього бароко Клаудіо Монтеверді.

Це четверте судно з лінійки проекту, будівництво якого ми з повною упевненістю довірили компанії СМГ. Якість виконання робіт і терміни, за які виконано проект, не викликають сумніву у високому професіоналізмі колективу Херсонської верфі. Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, – розповів представник компанії VEKA Хайг Спаргарен


У свою чергу генеральний директор Smart Maritime Group Дмитро Красніков зазначив, що SMG є експортоорієнтованою компанією, яка в своєму виробництві використовує матеріали українського походження. Компанія впевнено націлена на залучення замовлень як на внутрішньому ринку, так і серед зарубіжних замовників, забезпечуючи робочими місцями суднобудівну галузь.

Танкер-хімовоз «MONTEVERD» побудований на Херсонській верфі за проектом CAVALLI. Дедвейт судна становить 5000 тонн. Довжина – 110 м, ширина – 13,5 м, висота борту – 6,6 м. Танкер призначений для перевезення нафтопродуктів і хімічних вантажів на внутрішніх водних маршрутах Європи. В рамках контракту на верфі виготовили корпус судна, провели монтаж загальносуднових систем трубопроводів, монтаж палубного насичення, а також виконали фарбування корпусу. Замовлення було виконано за 6 місяців. Вартість контракту складає 2,7 млн ​​євро. При виготовленні судна використано 1200 тонн високоякісної суднобудівної сталі, виготовленої переважно в Україні на комбінатах ММК і «Азовсталь» компанії Метінвест.

Віталій Царьов

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Звідки в Україні взялись олігархи?

Звідки в Україні взялись олігархи?

Чи намагались ви коли-небудь розібратись, а звідки ж взялись олігархи, та, найголовніше: хто в цьому винен?
Зачем Москва сдала митрополита Онуфрия в аренду сербским союзникам

Зачем Москва сдала митрополита Онуфрия в аренду сербским союзникам

После того как агенты ФСБ безуспешно попытались устроить переворот в этой стране и совершили неудачное покушение на президента, в ход…