Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / В Україні створили капсулу для переміщення хворих на COVID-19

В Україні створили капсулу для переміщення хворих на COVID-19

Підприємці у Кременчуці Полтавської області виготовили першу герметичну капсулу для транспортування хворих на COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської облдержадміністрації.

«На випробування до Полтавського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф сьогодні привезли транспортний ізолятор для інфікованих хворих. Його виготовила кременчуцька компанія «Креатив-агромаш», що займається виробництвом силосів та резервуарів для зберігання різних речовин», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили в ОДА, керівник робіт Юрій Андрієвський розповів, що капсула важить 16 кг, виготовлена із герметичного матеріалу, має маску, прибори для подачі кисню, компресор і фільтри для знезараження повітря. В ізолятор вмонтовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити будь-які маніпуляції без контакту з хворим.

Працівники Центру екстреної медицини протестували капсулу — транспортували «хворого», фіксували транспортний ізолятор у «швидкій» та подавали в нього кисень.

За словами керівника відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимира Мохначова, ідея створення транспортного ізолятора з’явилася лише тиждень тому. Тепер, після тестування медиками, перший експериментальний зразок направили на доопрацювання і згодом повернуть у Полтаву.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Ахметов наносит ответный удар

Ахметов наносит ответный удар

В условиях кризиса и схлопывающейся экономики украинский пирог становится все меньше, олигархам становится все теснее. Пожирание одного олигарха другим в…
В споре с «Газпромом» Польша пойдет по пути Украины

В споре с «Газпромом» Польша пойдет по пути Украины

«Украинцы после положительного для них решения суда начали изымать активы российского концерна в Европе. Этот путь оказался эффективным, поэтому мы…