Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Цунамі над головою Єрмака

Цунамі над головою Єрмака

Ермак

З Єрмака все і розпочнеться

Ця тема захлиснула суспільство. Прізвище очільника ОП вже давно для українців є токсичним, народ затаївши подих чекає чим все закінчиться.

Зі сторінок газет не сходить відкритий лист конгресвумен Вікторії Спартц з проханням до президента США Байдена проінформувати палату представників про діяльність Єрмака. Що це? Для чого це? І головне: це звичайні політичні ігрища чи продумана гра, з метою проведення зачистки всередині українського політичного бомонду?

Важливо. Моменти, що зазначила в листі конгресвумен базуються на розвіданих, які стосуються діяльності Єрмака. Причину появлення свого листа вона пояснює не тільки ймовірною співпрацею посадовця зі спецслужбами рф, а і непідробною тривогою в офіційних колах США, щодо використання фінансової та гуманітарної допомоги, яка надходить до України.

Особлива увага у листі придається утриманню Єрмаком на посаді заст. керівника ОП Татарова. Людину, яка блокує призначення незалежного антикорупційного прокурора, що призвело до недієздатності САП та НАБУ. Погодьтесь використовувати гроші американських платників податків там, де майже всім заправляє вчорашня людина Януковича, яка запобігає державі ефективно боротися з корупціонерами, м’яко кажучи, абсурдно.

Виходячи зі змісту листа, статусу його автора та кінцевого адресата, висновок напрошується сам по собі. По-перше: це дуже серйозно, це початок чогось більшого; по-друге: це не політична інтрижка, з метою комусь зіпсувати життя, за цим стоять потужні сили, які насправді є законодавцями політичної моди у світі.

Звернення Спартц – це точка відліку рішучого руху євроатлантичної цивілізації в наш бік, росія остаточно вичавлюється з організму України. Починається зачистка конюшен, в яких дуже багато жеребців руського миру. …З Єрмака починають і ним не закінчать.


Якщо, хтось з українських «еліт», нахабно паразитуючих на тілі держави вважають, що отримуючи сотні мільярдів від Заходу і надалі будуть реалізувати свою убогу політику, вони наївні або дурні на всю голову. На жаль, реакція МЗС України на звернення Спартц вказує на те, що все ж таки дурні. Звинуватити конгресвумен США у спробі повернути в американську політику класичні наративи російської пропаганди, могли лише ті у кого мізки геть відсутні.

У зверненні є, на мій погляд, тонке посилання олігархічним кланам. Спартц написала, що США обов‘язково повинні інформувати Зеленського про наявність ворожої агентури в його оточені. Таким чином вона дала зрозуміти, що Зеленський зробив свій вибір, він не з шоблою блатних та хитрих, а з лідерами Америки, Британії та інших цивілізованих країн.

Просто так на такому рівні такі листи не пишуться, з таких дій завжди починаються доленосні рухи. З листом Вікторії Спартц, в Україні розпочинається процес зміни еліт, це те про що я писав нещодавно. Спочатку потрібні умови для змін, а потім вже будуть і зміни. Умова одна — наявність національно стурбованої еліти, бо тільки вона здатна реформувати державу. Американці нам в цьому допомагають, без зовнішньої підтримки нам самим зробити це майже неможливо.

Невдовзі суспільство очікує бурхливе політичне життя, громоподібні скандали, намагання фінансово-політичних угрупувань підлаштуватися під нові умови, щоб потім знову продовжити жерти в три горлянки. Ми станемо свідками народження нечисленної кількості політичних партій, що будуть намагатися проповзти у владу. Стара система буде впиратися аби втримати свій вплив на нас. Люди будуть готові вийти на вулиці, щоб дати останній бій кланам.

Титанічні плити розпочали свій рух, платина яка десятиріччями стримувала нас на шляху до волі, починає розвалюватися. Слава Богу, що я до цього дожив і маю все це бачити на власні очі. Кожен з нас, стоячі на барикадах Майдану, воюючи в добробатах, вбиваючи орків зараз та допомагаючи фронту, приклав до цього своїх зусиль. Тепер буде легше, американка українського походження конгресвумен Вікторії Спартц нам в цьому дуже допомогла.

Чекаємо дня, коли президент Байден прозвітує Конгресу США.

Костянтин Ільченко

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )