Proect Contro
Ви тут:  / Історія / Майк Тайсон та його прийомна мати

Майк Тайсон та його прийомна мати

майк тайсон

На фото — відомий боксер Майк Тайсон та його прийомна мати Камілла Евалд

Цікаво, що Камілла Евалд була етнічною українкою. Її батьки — емігранти з Тернопілля Гнат і Анастасія Іващуки. Сім’я жила у містечку Кетскілл за 160 км від Нью-Йорка. У 1945 році сестра Камілли познайомила її з братом свого чоловіка — Костантино (Кас) Д’Амато, який і зробив Тайсона чемпіоном та суперзіркою. Відтоді Камілла стала вірною супутницею по життю Каса. Вони не були офіційно одружені і не мали спільних дітей, крім Майка Тайсона, якого усиновили, коли тому було 15 років.


«Для неї було важливо, щоб у мене було прибрано у кімнаті, щоб шанобливо спілкувався з людьми, — розповів Майк Тайсон про Каміллу під час свого візиту до України в 2019 році. — Вона навчила мене дисципліни. Коли Кас помер, я вже був знаменитим боксером і не мав би мити посуд або підмітати підлогу. Але я знав, що мені потрібно піклуватися про себе самому.

Ось чого я навчився в Камілли – незалежності». І додав: «Мені дуже пощастило, що вона благословила мене своєю любов’ю і піклувалася про мене більшу частину життя».

Можливо, саме завдяки Каміллі влітку 2014 року, коли Росія розпочала війну проти України, Тайсон якось на червоній доріжці сказав російським журналістам: «Геть з України!»

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Найважчі тижні війни

Найважчі тижні війни

Йде позиційна війна, де росія рівняє з землею населений пункт один за одним, змушуючи наші сили відступати зі зруйнованих поселень,…
Як Лєрмонтов оспівував групове зґвалтування військовими: «Манду до жопи раздєрут»

Як Лєрмонтов оспівував групове зґвалтування військовими: «Манду до жопи раздєрут»

У ранній період творчості Лєрмонтов був юнкером і написав брутальну поему "Уланша", у якій описав групове зґвалтування дівчини своїми колегами…