Proect Contro
Ви тут:  / Історія / Майк Тайсон та його прийомна мати

Майк Тайсон та його прийомна мати

майк тайсон

На фото – відомий боксер Майк Тайсон та його прийомна мати Камілла Евалд

Цікаво, що Камілла Евалд була етнічною українкою. Її батьки – емігранти з Тернопілля Гнат і Анастасія Іващуки. Сім’я жила у містечку Кетскілл за 160 км від Нью-Йорка. У 1945 році сестра Камілли познайомила її з братом свого чоловіка – Костантино (Кас) Д’Амато, який і зробив Тайсона чемпіоном та суперзіркою. Відтоді Камілла стала вірною супутницею по життю Каса. Вони не були офіційно одружені і не мали спільних дітей, крім Майка Тайсона, якого усиновили, коли тому було 15 років.


“Для неї було важливо, щоб у мене було прибрано у кімнаті, щоб шанобливо спілкувався з людьми, – розповів Майк Тайсон про Каміллу під час свого візиту до України в 2019 році. – Вона навчила мене дисципліни. Коли Кас помер, я вже був знаменитим боксером і не мав би мити посуд або підмітати підлогу. Але я знав, що мені потрібно піклуватися про себе самому.

Ось чого я навчився в Камілли – незалежності”. І додав: “Мені дуже пощастило, що вона благословила мене своєю любов’ю і піклувалася про мене більшу частину життя”.

Можливо, саме завдяки Каміллі влітку 2014 року, коли Росія розпочала війну проти України, Тайсон якось на червоній доріжці сказав російським журналістам: “Геть з України!”

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Сонька Золотая Ручка – королева воров

Сонька Золотая Ручка – королева воров

Миф о Соньке возник еще в 1920-е годы, почти сразу после ее смерти. На это время пришелся расцвет нэпа и…
Религия и опиум действуют на мозг одинаково

Религия и опиум действуют на мозг одинаково

Сейчас мы только начинаем понимать, насколько сильно мозг участвует в опыте, который верующие трактуют как духовное, божественное, трансцендентное явление