Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / Delfast запускає виробництво електробайків в Україні

Delfast запускає виробництво електробайків в Україні

Український стартап Delfast запускає виробництво електровелосипедів на базі Київського підприємства АТ «ЕЛМІЗ» (відомий як Київський радіозавод до 1996 року).

Відповідну угоду сторони підписали 7 квітня 2021 року та домовились про спільне виробництво та збірку електровелосипедів Delfast.

«ЕЛМІЗ» також допомагатиме Delfast з освоєнням серійного виробництва та збіркою електровелосипедів Delfast. Протягом травня поточного року Delfast планує виготовити перші 5 електровелосипедів на базі АТ«ЕЛМІЗ» і поступово збільшувати обсяги виробництва до 50 одиниць на місяць до кінця 2021 року. Наразі розробляється дорожна карта організації виробництва та відбувається підготовка до початку проєктних робіт.


АТ «ЕЛМІЗ» спеціалізується на виробництві високотехнологічної та наукомісткої продукції для космічної, військової, гірничо-шахтної галузей, сільського господарства та електромобільності. Підприємство виготовляє складну електронну техніку для різних галузей вітчизняної економіки. Технологічні можливості підприємства передбачають механічну обробку, монтажні, складальні роботи, налагодження та випробування апаратури.

«АТ «ЕЛМІЗ» має всі необхідні ресурси, експертизу та висококваліфікованих інженерів і персонал для виробництва продукції Delfast в Україні. Адже компанія має величезний досвід виробництва складної електроніки, космічних систем та зарядних станцій для електротранспорту, а тому зможе створити комфортні умови для виробництва електровелосипедів у відповідності до наших вимог», — прокоментував засновник Delfast Данило Тонкопій.

Ця угода стала першим кроком до запуску анонсованного раніше власного виробництва електробайків Delfast в Україні.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Mental Cruelty – A Hill To Die Upon

Mental Cruelty – A Hill To Die Upon

Смотрите клип на песню из третьего альбома немецкой группы  MENTAL CRUELTY, который они выпустят 28 мая 2021 года  на лейбле…
Физики смогли «сфотографировать» отдельные атомы в рекордном разрешении

Физики смогли «сфотографировать» отдельные атомы в рекордном разрешении

Международная команда ученых усовершенствовала метод птихографии, что позволило подобраться к физическим ограничениям его разрешающей способности