Proect Contro
Ви тут:  / Аналітика / «Слуги народу» очима Портнова

«Слуги народу» очима Портнова

Прочитайте ці два пости великого містифікатора Андрія Портнова.

В перекладі з портновської на загальновживану це перекладається так.

Протягом року Портнову і його банді НЕ вдалося розвалити Україну та здати її Москві, і перспективи цього тепер він оцінює як вельми примарні. Бо сталося так, що громадянське суспільство виявилося набагато більш стійким, ніж він думав, а Зеленський – набагато більш… обачним, й тому з народного параду на День Незалежності, маршу «Ні капітуляції» та Ходи патріотів він зробив правильні висновки і домовляється з МВФ, а не з Кремлем.

Ще за рік зелені втратили значну частку своєї підтримки, і далі буде тільки гірше, відтак команда Порошенка ставатиме сильнішою й сильнішою. А ще серед суддів і прокурорів знайшлися ті, хто ще пам’ятає значення слова «закон», а всі потуги протягом року знайти бодай якісь докази бодай якихось злочинів Порошенка закінчилися пшиком. Аби не визначати свій власний провал, Портнов звинувачує в порохоботстві вже другого підряд зеленого генпрокурора і ледь не відверто заявляє, що засудити Порошенка можливо лише в разі, якщо владою стане сам Портнов і його московські куратори. Для чого їм треба, як мінімум, окупувати Україну, що нереально.


Знаєте, у 14-15-х я дуже любив читати сепарські сторінки. Бо це тільки у нас вирувало непоборне ниття штибу «насзливають», «всепропало», «генерали нас продали» та «олігархи змовилися з Москвою за нашими спинами». На сепарських сторінках українців описували як раз такими, якими хотів бачити – ми наступаємо, у нас тисячі танків і гармат, нам допомагає весь Захід, а їм не допомагає Москва, наші десантники рейдують по їхніх тилах, а наше СБУ має по агенту в кожній їхній дрібній банді. Зараз мені все більше подобається читати Портнова, Дубінського та інших подібних. Бо саме від них я дізнаюся, що ЗЕвлада – імпотентна, що Зеленський боїться ветеранів, що Порошенко всіх переграв, що Рябошапка і Венедиктова – таємні порохоботи, що ЄвроСолідарність успішно відвойовує позиції, і що перемога порохоботів – справа недалекого майбутнього. Соррі, але у більшості постів наших прибічників я бачу саме лише ниття.

Панове, так ми не переможемо. Щось робіть зі своїм ставленням до реальності.

Наприклад, замість писати мені зараз в коменти щось типу «це все гра», «вони всі заодно» та «насправді все інакше», просто зробіть над собою зусилля і повірте, що Портнов своїм прибічникам (і саме їм) пише правду. Що він от справді так вважає. До речі, це правда.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Традиційні напої українців

Традиційні напої українців

Так повелося, що свята в Україні не відзначають без випивки і, судячи з фрази, яку приписують святому Володимиру «Веселощі Русі…
Чому простір і час в чорній дірі міняються ролями?

Чому простір і час в чорній дірі міняються ролями?

У чому полягає відмінність між часом і простором? Чому час і простір «міняються» напрямами в чорній дірі? Що таке діаграма…