Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / Українські вчені винайшли пероральну вакцину від коронавірусу

Українські вчені винайшли пероральну вакцину від коронавірусу

Українська вакцина від коронавірусу, створена львівським Інститутом біології клітин, буде випробувана у лабораторії польського Гданська

Створена українцями вакцина може використовуватися у вигляді таблетки, спрею чи мікстури та передбачає пероральне використання.  Отриманий львівськими вченими препарат вирощений не на білковій основі, а на дріжджах.


Також львівський Інститут біології клітин вже створив ін’єкційну вакцину на основі очищених вірусних білків. Українські вакцинологи вже розпочали клінічні випробування на мишах та планують упродовж 14 днів опублікувати інформацію про проведені дослідження.

Основний акцент українські розробники роблять на створенні саме пероральної вакцини — вона набагато дешевша у виробництві ніж ін’єкційні вакцини, що нині використовуються, і має бути більш ефективною у боротьбі з різними штамами COVID-19. Розробка львів’ян у своїй основі будується не на очищеному білку, а на дріжджових клітинах, до яких кріпляться вірусні білки.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Как противостоять новой гибридной войне Кремля в Европе

Как противостоять новой гибридной войне Кремля в Европе

На руках у США и ЕС есть много ценных карт. Но они должны разыграть их быстро и эффективно, чтобы дать…
Наперегонки с маразмом

Наперегонки с маразмом

Действия Беларуси, связанные с созданием миграционного кризиса, в ЕС называют не иначе как провокацией и преднамеренно спланированной акцией