Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / CharaChorder — це новий вид клавіатури, яка обіцяє дозволити людям друкувати з надлюдською швидкістю

CharaChorder — це новий вид клавіатури, яка обіцяє дозволити людям друкувати з надлюдською швидкістю

CharaChorder

Новий периферійний пристрій CharaChorder дозволяє друкувати не піднімаючи пальця

Такий підхід виявився настільки ефективним способом набирати текст, що цю клавіатуру заборонили на змаганнях з набору тексту.

CharaChorder – це новий вид кавіатури, яка обіцяє дозволити людям друкувати з надлюдською швидкістю. Друкування відбувається так швидко, що веб-сайт Monkeytype, який дозволяє користувачам визначати швидкість друку і підтримує власну таблицю лідерів, автоматично позначив генерального директора Charachorder як шахрая, коли він спробував опублікувати свій результат 500 WPM у списках лідерів.

Це дивний пристрій, схожий на те, з чим Кіану Рівз взаємодіяв би в “Джонні Мнемоніці”. Долоні спочивають на двох чорних плямах, з яких піднімаються дев’ять джойстиків різного розміру для пальців.

Ці 18 паличок рухаються у всіх напрямках і, як стверджує веб-сайт розробника, можуть натискати на всі кнопки, які вам потрібні на звичайній клавіатурі.

“Перемикачі CharaChorder виявляють рух у 3 вимірах, тому користувачі мають доступ до більш ніж 300 унікальних знаків, не порушуючи контакту пальців з пристроєм”, – йдеться в описі.

Надлюдська швидкість не відриваючи пальців

Користувачі вводять слова і команди, клацаючи перемикачами в різних напрямках. Characorder стверджує, що, як тільки користувач навчиться друкувати на комп’ютері, він зможе досягти швидкості, неможливої на QWERTY-клавіатурі.

Більшість людей друкують близько 40 слів в хвилину, а досвідчені друкарки набирають більше 100 слів в хвилину. Учасники конкурсів на швидкість друкування тексту можуть розігнатися до 200 слів в хвилину.

Райлі Кін, генеральний директор CharaChorder, публікує TikTok, де він набирає швидкість вище 500 слів в хвилину.

@rileyandrichy Reply to @johnathan284 A couple months ago I didn’t think this was possible #techtok #technology #keyboard #charachorder ♬ original sound — CoCoAbEaNs

Швидкості настільки великі, що Monkeytype не опублікує такий результат. Кін та власники Monkeytype поговорили і з’ясувалося, що веб-сайт дозволяє користувачам публікувати оцінки лише в тому випадку, якщо вони друкують на традиційній клавіатурі.


CharaChorder може набирати окремі літери, але також може похвалитися “акордним” набором тексту. Подібно стенографії, акордний Набір тексту дозволяє користувачам вводити кілька букв одночасно і змушувати комп’ютерну програму генерувати передбачене слово. Замість того, щоб друкувати h e l l o, друкарська машинка з акордами змішує h, e, l і o, щоб створити слово. З практикою це відбувається набагато швидше.

За словами розробників Monkeytype, цей метод введення у якому змішується порядок введення символів, суворо заборонений. “Якщо ви створите обліковий запис і виконаєте 15-секундні і 60-секундні тести, дуже ймовірно, що антічіт її виявить, – сказали вони. – Мінімальний проміжок часу між натисканнями клавіш… це інший навик, але він дуже незвичайний. Тому, коли хтось демонструє 300+ в таблиці лідерів, він автоматично видаляється”.

Monkeytpe не дозволить Кіну піднятися в таблиці лідерів, але він виграв ще одне змагання з набору тексту, використовуючи Charachorder, щоб набрати 267 слів в хвилину з точністю 76%. Люди звинувачували його в шахрайстві.

“Я розумію, звідки вони беруться, – сказав Кін – Я згоден, що це несправедливо, але я не думаю, що це обман. Це повна заміна клавіатури. Я не користувався клавіатурою більше року, і мені більше не потрібно нею користуватися”.

Заборонена клавіатура

Кін також стверджував, що виграв кілька онлайн-ігор, використовуючи CharaChorder, що, за його словами, піднімає цікаву етичну дилему. “Я не впевнений, чи є якісь обмеження на те, які клавіатури вам дозволено використовувати”, – сказав він.

Більшість кіберспортивних турнірів мають суворі периферійні правила. Правила турніру по файтингах EVO для контролерів займають п’ять сторінок. Консольні гравці, як правило, вважають, що використання миші та клавіатури в грі, призначеній для контролера, є шахрайством.

У Тіктоку, присвяченому конкретно цьому питанню, Кін був неоднозначний. “Я не думав про це, але я думаю, що це дійсно цікаво, – сказав Кін. – Тому що у мене дійсно є значна перевага перед моїми супротивниками”.

Потім він перерахував всі інші місця, де використання CharaChorder прискорить роботу і дасть перевагу. Кін поки що менше цікавиться етичними питаннями і більше зацікавлений в тому, щоб довести світові, що CharaChorder прискорює все, для чого зазвичай потрібна клавіатура.

Кін експериментує з модифікованою версією пристрою, який, на його думку, може навіть дозволити дітям друкувати і спілкуватися аналогічно тому, як деякі діти спілкуються за допомогою мови жестів.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

«Примус до миру» в «годину бика»

«Примус до миру» в «годину бика»

Версію про бажання Росії вийти з програшної для неї війни підтверджує заява заступника МЗС Росії Андрєя Руденка: що майбутня мирна…
Контрнаступление ВСУ

Контрнаступление ВСУ

Периодически в обсуждении всплывает вопрос о том, когда же начнется обещанное массированное контрнаступление