Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Інформаційний наступ Росії

Інформаційний наступ Росії

Ми всі дуже дивуємося Поклонській у Гордона, проте, хіба це відбувається перший раз?

У нас в країні вже рік йдуть процеси, які чітко окреслюють масштабний реванш російських сил. Адепти Кремля всіх мастей заполонили ефіри телеканалів, ютюб канали та соціальні мережі.

Чи могли ми рік-два-три назад уявити, що Азаров буде в ефірі телеканалів? Чи Портнов? Чи Шарій? Чи та ж Поклонська? Звісно ні. Тепер – вони зірки ефірів промосковських каналів. Вони – «опініонмейкери» для частини населення. Вони – це чіткі маркери руху країни.


Кремль готується до масштабного заходу на місцеві вибори. Через ОПЗЖ, Шаріїв, Опоблоки та «слуг народу», які вже активно кладуть квіти до пам‘ятників сепаратистів.
Проте, найголовніший фронт – інформаційний. За влади Зеленського Москва виграє його вщент. Поки президент країни оголосив про «какую разніцу», для Кремля ця різниця очевидна. Їхнє завдання повернути сюди російське. І вони це успішно роблять.

Поклонська у Гордона – це лише початок. Далі буде гірше і болісніше. Адже коли державна політика відсутня – в силу вступають кремлівські сили, що прагнуть знищити країну.

Андрій Смолій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )