Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / Музику транслюватимуть безпосередньо в мозок: Ілон Маск готує презентацію технології Neuralink

Музику транслюватимуть безпосередньо в мозок: Ілон Маск готує презентацію технології Neuralink

Ранні версії пристрою Neuralink дозволять відновлювати зруйновані нейронні зв’язки в тих людей, у яких спостерігаються такі недуги, як хвороба Паркінсона.

Навушники для прослуховування музики найближчими роками можуть стати непотрібним гаджетом. Стартап Neuralink, який належить Ілону Маску, розробляє технологію прямої аудіотрансляції з комп’ютера в мозок. Очікується, що подробиці Ілон Маск розповість на презентації 28 серпня.

Про майбутню можливість Neuralink до офіційної презентації стало відомо з твіту Маска. Спеціаліст з комп’ютерних технологій Остін Ховард запитав у мільярдера, чи можна буде використовувати інтерфейс Neuralink для прослуховування музики. За словами Маска, така можливість з’явиться.

Для безпосередньої комунікації мозку та комп’ютера використовується зовнішній блок, підключений до мозку. Він минає вухо, слуховий нерв та інші компоненти слухового апарату.


Робота Neuralink залишається переважно таємницею. Не прояснила ситуацію також проведена у 2019 році Ілоном Маском презентація, на якій він показав чип, що підключається до мозку. Підключення до нейронів виконується спеціальним роботом.

За словами Маска, ранні версії пристрою Neuralink дозволять відновлювати зруйновані нейронні зв’язки в тих людей, у яких спостерігаються такі недуги, як хвороба Паркінсона. Також за допомогою технології Neuralink можна буде контролювати вироблення гормонів, наприклад, окситоцину і серотоніну, знижуючи рівень стресу в людей, які страждають на посттравматичний синдром.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Майк Тайсон та його прийомна мати

Майк Тайсон та його прийомна мати

"Мені дуже пощастило, що вона благословила мене своєю любов'ю і піклувалася про мене більшу частину життя" - сказав Майк Тайсон
Другий прототип турецько-українського ударного дрона Akinci здійснив перший політ

Другий прототип турецько-українського ударного дрона Akinci здійснив перший політ

Bayraktar Akinci TIHA, що розробляється в Туреччині та комплектується українськими двигунами, здійснив свій перший політ