Proect Contro
Ви тут:  / Аналітика / Портрет ворога

Портрет ворога

Якби на місці Зеленського був будь-який інший політик, то його рейтинг обвалився б на дно, пробив би його і опинився б десь у напівпідвальному приміщенні пекла нижче дев’ятого підземного ярусу.

А так, дивимося, і нічого. Після стількох лютих зашкварів, після усієї демонстративної хамської неповаги до громадян і держави, жахливої некомпетентності та самодурства, а він ще має прихильників у рази більше ніж будь-який політик.

Чому так? Тому що Зеленський – не політик. Він – найнятий Коломойським актор, який має грати роль президента і не плутатися під ногами, поки шеф продає Путіну Україну в обмін на право довільного грабунку, купу додаткових грошей та прикриття від переслідування Заходом. Знаєте, як Путін переміг Ічкерію? Купив Кадирова. Гроші з федерального бюджету і абсолютні права на своїй території в обмін на публічні заяви лояльності. Те саме і в нас. Анонімні вливання мільярдів доларів (через облігації), сприятливі умови для бізнесу в замін на руйнування української суверенності та самобутності.


Вчора мав із сином цікаву розмову і мушу з ним повністю погодитися. Зеленський – це не політик. Зеленський – це медіапроект. Ми намагаємося боротися політичними методами із медійним проектом, героєм телешоу. Це провальна стратегія. Герой шоу може бути абсолютним негідником, але користуватися абсолютною підтримкою глядачів. Зашквари та негідні вчинки не знищують його популярність. За вірного підходу він може цим рейтинг навіть підвищити. Ті, хто знається на кіно і літературі, можуть навести купу прикладів.

На жаль, люди, виховані на телешоу та мильних операх, не здатні відрізнити виставу від реальності. Однак, я не бачу іншого підходу ніж включитися до написання інтерактивного сценарію і перемогти героя шоу за правилами шоу. Згадайте знамениту сцену із “Театру” Сомерсета Моема. Наші вороги пишуть гарні сценарії, але чи зможуть вони так добре імпровізувати як ми? Ні, не можуть. Це наш єдиний шанс.

Іван Хомяк

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Украина: между российским молотом и олигархической наковальней

Украина: между российским молотом и олигархической наковальней

«Тарифный майдан» имени Фирташа-ОПЗЖ это только один эпизод из серии гибридных операций Кремля для достижения цели разрушения украинской государственности
Судьба  боевой группы “Шведа” при Зеленском

Судьба боевой группы “Шведа” при Зеленском

Сидельцы на Банковой не должны думать, что преступления будут забыты и сейчас и после неизбежной смены власти