Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Пропаганда КНР заявила про готовністість Китаю та Росії розпочати глобальну війну

Пропаганда КНР заявила про готовністість Китаю та Росії розпочати глобальну війну

китайцы и русские

Обіцяють поділ Японії на 4 окупаційні зони та використання ядерної зброї

Здається, що утворення фактичного військово-політичного союзу між Кремлем та Пекіном є новиною лише для одного уряду в світі, — українського, що планує “використовувати Пекін для боротьби з Москвою”.

На щастя, альянс демократій прекрасно розуміє, що комуністичний Китай та путінська Росія — це єдине, неподільне та вороже ціле.
Після заяв представників уряду Японії про готовність захищати Тайвань військовим шляхом — разом зі Сполученими Штатами, китайська пропаганда почала поширювати заклики до початку “світової війни”.

Як передає Taiwan News, один з китайських військових каналів опублікував 9-хвилинне відео з закликами до всебічної війни з Японією, якщо Токіо наважиться захищати демократичну та незалежну тайванську республіку

Зокрема, відео на каналі “Liujun Taolue”, завантажене 13 липня 2021 року, за декілька днів зібралося близько 2 мільйонів переглядів на одній з китайських пародій на YouTube.

У відео “патріотична” китаянка називає 6 стратегічних пунктів для “знищення” Японії, коли та розпочне захист Тайваню від збройної агресії КНР.

Згідно з відео:

1. Обидві, Японія та Тайвань, мають стати напрямками для нападу КНР. Якщо “не буде застосована ядерна зброя”, то сили Народно-визвольної армії Китаю спочатку нанесуть удар по Тайваню, а потім — по Японії.

2. У разі японського спротиву комуністичній агресії, Пекін буде атакувати не тільки архіпелаг Рюкю (префектура Окінава, де знаходяться бази США) та наближені території Японії, а відразу всі 4 основні острови Держави вранішнього сонця (Хоккайдо, Хоншю, Шікоку та Кюшю). Комуністи наводять “успішні кейси” Другої світової, і наголошують на необхідності “знищення” сусідньої держави ядерною зброєю.

3. КНР планує захоплювати Японію через об’єднання з Росією, а також через використання сил Північної Кореї; це називають “три стріли враження серця Японії”.


4. Війна має стати “остаточною” та “переможною” щодо Японії.

5. Особлива увага приділяється “помсті” Японії: комуністи обіцяють “розчавити волю Японії” шляхом мобілізації “всього китайського народу” та, знову ж таки, через використання ядерної зброї.

6. Після перемоги над Японією, комуністи хочуть “більш жорстких наслідків, ніж наслідки Другої світової”. Йдеться про поділ Японії на 4 “незалежних” держави на Хоккайдо, Хоншю, Шікоку та Кюшю. Кожна з цих держав буде створювати нові форми правління та режими — під наглядом Росії та КНР, які розмістять на території Японії свої військові бази. У свою чергу, КНР планує анексію архіпелагу Рюкю (за іншим сценарієм — також “незалежність”).

Завершується відео обіцянкою покарати правлячу Ліберально-демократичну партію Японії, особливо нинішнього прем’єра Йошіхіде Сугу, екс-прем’єра Абе Шіндзо, та віце-прем’єра — Асо Таро; також йдеться про “важкі військові репарації”.

Як відмічає видання, після того, як правозахисниця Дженніфер Зенг опублікувала відео, але з англійськими субтитрами, КНР видалила оригінал з китайської відео-помийки.

Нагадаю, що урізана частина відео вже наробила шуму через обіцянки “перетворити Японію на ядерний попіл”.

Безумовно, підхід китайської пропаганди є абсолютно божевільним, адже КНР, Росія та Північна Корея є абсолютно нездатними протистояти силам світових демократій.

Однак, як українці ми маємо розуміти, що заяви сусіднього божевільного режиму з легкістю можуть перетворитися у реальну війну та реальну окупацію. Тим паче, КНР не просто так об’єднується з Росією, збільшує збройні сили темпами СРСР, а також вчиняє постійні військові провокації проти Тайваню та Японії.

На жаль, перехід України на бік КНР, чому активно сприяє режим Зеленського, може відкрити для Китаю нову “сировинну базу” для початку найгіршого сценарію для людства сучасності.

Артур Харитонов

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Прикладна кацапологія

Прикладна кацапологія

Текст адресований громадянам, які шукають раціональних, моральних, етичних та всяких інших філософських пояснень тому, що відбувається довкола після 24 лютого
Время рецидива

Время рецидива

Депутат Калашников прямо говорит про сценарий Южной Осетии и Абхазии и даже дату назвал – 22 февраля. То же самое…