Proect Contro
Ви тут:  / Аналітика / Росія остаточно поглинає Білорусь

Росія остаточно поглинає Білорусь

лукашенко и путин

Росія фактично і остаточно поглинає Білорусь

Всі 28 програм «поглинання» майже узгоджені на сьогоднішній зустрічі Путіна та Лукашенка, а вже в кінці жовтня вони можуть бути прийняті на офіційному рівні. Це буде й означати про остаточне створення «союзної держави», а отже існуванню Білорусі навіть «на папері» підходить кінець.

Точніше вона ніби й далі буде існувати, але в рамках «союзної держави», вже юридично.

До речі, сьогодні ж Лукашенко заявив, що «росіяни і білоруси практично єдиний народ, який вийшов від одного кореня». Це пряма цитата.


Цілком зрозуміло хто насправді (крім Лукашенка) стояв за кривавими подіями в Білорусі і кому найбільше була вигідна повна ізоляція країни. Це Путін. Він свого майже добився. Тепер справа технічна — дотиснути кривавого диктатора поставити пару підписів.
Найгірше, що ми отримуємо не просто понад 1000 кілометрів кордону з режимом Лукашенка. Цей кордон фактично стане так званим «кордоном Кремля», з якого останній може почати в будь який момент свою агресію.

Зрештою, чому так сталось ми всі знаємо.

Спочатку Білорусь втратила свою самобутність. Свою мову, свою армію, свою культуру та ідентичність. Свою економіку та бізнес. Це все ставало надбанням «братнього» народу, а реально Кремля та ФСБ.
Тому…ще раз наголошую і буду завжди казати: поки в Україні не буде вичавлений останній шматок російського — доти ми будемо під щоденною загрозою.

Андрій Смолій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )