Proect Contro
Ви тут:  / Історія / Таємниця першодрукаря: Коли в Україні почали друкувати книги

Таємниця першодрукаря: Коли в Україні почали друкувати книги

Розвиток людства міцно пов’язаний із вмінням зберігати й передавати інформацію.

Ну яка користь із конструювання доменної печі, якщо ти не зможеш залишити опис її конструкції, і навіщо весь час заново винаходити велосипед, якщо можна один раз записати, як він працює? Саме тому цивілізація почалася із письма. Ну а коли було винайдено технологію розмноження написаного шляхом відбитку з дерев’яної матриці, а потім і набірного шрифту, культура і технологія отримали такий потужний інформаційний поштовх, що й досі набирають швидкості. Бо збереження та обмін інформацією сьогодні диктує життя світу. Отже цивілізація почалася із першого хард-диску з інформацією, тобто книжки. А українська цивілізація – відповідно з української книжки.


Першим літописцем у нас вважається монах Нестор із Печерського монастиря, який жив у часи Володимира Мономаха, хоча насправді він був передусім упорядником літописів, які залишили попередники. Однак бренд Нестора Літописця є настільки потужним, що у день його пам’яті дев’ятого листопада ми відзначаємо свято української писемності та мови.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Укри та Угри. Аналіз останніх подій на Закарпатті

Укри та Угри. Аналіз останніх подій на Закарпатті

Цікавим є той факт, що інформаційні диверсії відбуваються з боку Угорщини та з боку РФ майже синхронно
На ринок газу повертаються корупційні схеми

На ринок газу повертаються корупційні схеми

Вова всіх Врятував! Цілуймо руки найвеличнішому! Приблизно такі новини побачимо за деякий час у карманних блогерів ОП і на провладних…