Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / У США успішно випробували центрифугу, яка зможе закидати на орбіту супутники

У США успішно випробували центрифугу, яка зможе закидати на орбіту супутники

11 листопада американська компанія SpinLaunch провела успішні випробування центрифуги, яка зможе відправляти на орбіту невеликі супутники

Центрифуга “з вакуумним ущільненням”, обертає снаряд без двигуна зі швидкістю, що у кілька разів перевищує швидкість звуку, перш ніж випустити його, відправити у верхні шари атмосфери і в результаті на орбіту.

Перший випробувальний політ прототипу – так званого суборбітального прискорювача – відбувся в космодромі Америка в штаті Нью-Мексико 22 жовтня, але компанія оголосила про цю подію лише вчора. “Це радикально інший спосіб прискорення снарядів і ракет-носіїв до гіперзвукових швидкостей з використанням наземної системи”, – заявив генеральний директор SpinLaunch Джонатан Яні.


Продемонстрована на відео установка – прототип у масштабі 1:3. При цьому вона вже на 20% потужності розігнала 3-метровий снаряд до багатьох тисяч миль на годину, піднявши його на кілометри в небо.

Надалі компанія має намір оснастити свої об’єкти, що закидаються в атмосферу ракетним двигуном, щоб вивести їх на орбіту. При цьому фінальною метою є створення установки, яка зможе доставляти супутники на орбіту без використання ракетних двигунів.

Источник

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Seven Spires — «Lightbringer» ft. Casey Lee Williams

Seven Spires — «Lightbringer» ft. Casey Lee Williams

Смотрите видео на песню "Lightbringer" американской Sympho Metal группы  Seven Spires из нового альбома "Gods of Debauchery", который выйдет 10…
Время рецидива

Время рецидива

Депутат Калашников прямо говорит про сценарий Южной Осетии и Абхазии и даже дату назвал – 22 февраля. То же самое…