Proect Contro
Ви тут:  / Аналітика / Несамостійний і оточений агентами Кремля: Зеленський очима ЄС

Несамостійний і оточений агентами Кремля: Зеленський очима ЄС

Віола фон Крамон

Віола фон Крамон: Коли журналісти виявляють корупційні схеми найближчих соратників Зеленського, то в ОП дуже нервують

Євродепутатка та друг України Віола фон Крамон у відвертому інтерв’ю НВ чітко і недипломатично позначила Єрмака найімовірнішим агентом Росії і що Зеленський в курсі цього та як мінімум іноді коригує свої дії відповідно до таких реалій:

«Його батько був одним із керівників КДБ. Операція „Вагнера“ також показова в цьому плані. Пізніше він відповідав за обмін полоненими, і він уможливив те, що більше немає жодної людини з „Беркута“ в цій країні, яка могла б бути притягнута до відповідальності за події Майдану. Їх випустили до Росії. І, звичайно, є багато людей з часів Януковича, які зараз часто бувають в адміністрації президента, близькі до Росії.

І що цікаво, це те, що Єрмак не був поінформований Зеленським, коли були закриті телеканали Медведчука. Очевидно, бо той йому не довіряв. Американці наказали Зеленському не ділитися. Можливо, це була причина. …Росія продовжує гібридну та справжню війну проти України, до того ж у вас є хтось в Офісі Президента, хто, очевидно, має тісні зв’язки [з Росією]».


Ну, виглядає дійсно логічно: Єрмак був в курсі спецоперації по «вагнерівцям» — спецоперацію було зірвано. Єрмак не був в курсі розпорядження закрити медведчуківські телеканали — і їх успішно закрили одним рішенням. Може, звісно, і збіг. Але фон Крамон так не вважає.

Головний висновок з цього інтерв’ю: Зеленського як мінімум в Європі (але ймовірно, що і в США також — навряд чи в них менше даних і гірше з аналітикою) офіційні посадовці вважають президентом з дуже обмеженими можливостями для самостійного прийняття рішень, оточеного практично відкритими ворожими агентами. За такої ситуації не дивно, що Захід не поспішає з підписанням серйозних документів.

Цілком можливо, що всі просто впевнені: Зеленський несамостійний в своїх рішеннях. Все, що буде підписане, негайно відкоригують агенти Кремля — чи й просто застопорять виконання, оскільки мають достатньо офіційної влади і неофіційного впливу.

Якщо Захід бачить ситуацію саме так — то серйозних двосторонніх угод нам варто сподіватись хіба після зміни президента.

Олексій Голобуцький

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Россия оккупировала 7% украинской территории,   но россияне не сомневаются: Виноваты в этом США

Россия оккупировала 7% украинской территории, но россияне не сомневаются: Виноваты в этом США

Идея о том, что США и НАТО разжигают кризис между Россией и Украиной, ежедневно вдалбливается кремлевской пропагандистской машиной
Битва за Харьков

Битва за Харьков

Многочисленный  гарнизон украинского миллионника, с первых дней войны проводил частые контратаки, сбивая вражеские блоки и не давая окапываться, чтобы затягивать…