Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / В Україні створюють власний електробус

В Україні створюють власний електробус

Новий український електричний автобус розробляють на Луцькому автозаводі.

Луцький автозавод автомобільної компанії «Богдан Моторс» розпочав розробку нового електроавтобусу. Про це в компанії нагадали під-час підведення підсумків трьох кварталів 2020 року.


Не зважаючи на те, що 2020 рік перетворився для компанії на рік спроб утримання рівня виробництва та збереження виробничого потенціалу, на заводі у Луцьку розробляють новий електричний автобус. Як повідомили у прес-службі компанії, новинку укомплектують літій-іонними акумуляторними блоками, здатними забезпечити запас ходу щонайменше 200 км.

Даних про силові агрегати та інше технічні подробиці не розголошуються. Також не відому на якому саме етапі розробки знаходиться новий проект та коли планують почати серійне виробництво.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Вселенський патріарх Варфоломій: Я не піддаюся тиску

Вселенський патріарх Варфоломій: Я не піддаюся тиску

Передача Київської митрополії під владу Московського патріархату за правління Константинопольського патріарха Діонісія IV в останній чверті XVII століття була здійснена…
Битва за Харьков

Битва за Харьков

Многочисленный  гарнизон украинского миллионника, с первых дней войны проводил частые контратаки, сбивая вражеские блоки и не давая окапываться, чтобы затягивать…