Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Активистка FEMEN в Будапеште показала Путину направление в котором ему нужно идти

Активистка FEMEN в Будапеште показала Путину направление в котором ему нужно идти

Активистка украинской группы FEMEN провела новую акцию протеста в Будапеште перед прибытием в этот город президента России Владимира Путина.

Активистка призвала президента России Владимира Путина убираться обратно домой в варварскую Россию. Направление пути следования для Путина секстремистка продемонстрировала наглядно в Будапеште во время официального визита диктатора на территорию ЕС.


На официальном сайте группы сказано, что активистка Яна Жданова выступила против встречи российского лидера с премьер-министром Венгрии Виктором Орбаном.

Группа FEMEN неоднократно проводила топлес-демонстрации в Киеве, Париже, Риме, Стамбуле и других городах мира.

Источник

1 коментар

  • Захар Перепелиця

    /

    На мою думку, ці дівчата ведуть себе дуже непристойно, паплюжать, бруднять своєю поведінкою честь і гідність України, світле ім’я святої православної землі. Вони таким чином відвертають від патріотичної ідеї тих людей, які ще не окріпли в своїй свідомості щодо своєї національної приналежності і слухаються тих православних антихристів, які схвалюють політику Путлера. Які ще не зрозуміли, що ця політика – це новий вид фашизму, котрий є надзвичайно небезпечним для суспільства, може призвести до непередбачуваних наслідків. У Гітлера свого часу, теж все починалося з малого, а призвело до загибелі міліонів нівчому не винних людей. Тому істинні християни, істинної віри візантійського обряду, повинні пам’ятати про заповіді Божі. Не йти за лицемірами, нерозумними, або просто зазомбованими інформаційним брудом людьми.
    Хто вони, ці “активістки”?… Чому вони такій брудній, вульгарній формі, часто з українськими символами показують свій протест? Паплюжать святі місця… Може ці особини настільки деградували, що не відчувають сорому, не розуміють що таким чином вони створюють негативний імідж України у світі, жінок українських принижують? Невже в них зовсім немає розуму?… Нормальні дівчата так би не робили. Вони схожі на якихось повій. Повії проявляли-б громадянську позицію? Ні. Це не того складу ума люди. Схоже на те, що за цими ляльками стоїть той, хто зацікавлений в тому.
    Це схоже на такий собі психологічний маневр, «прошивка» в свідомість мас такого брудного образу України, чи-то українських жінок, чи-то борців за справедливість. Щоб подивились на них ті що, ще не втратили людських чеснот і їм стало гидко. Щоб їх відвернуло від України, відвернуло від справедливості. Як можна їм заборонити? По якому закону можна це припинити?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Леди Годива

Леди Годива

Леди Годива приняла условие своего алчного мужа и 10 июля 1040 года совершила свою легендарную поездку
Чем будет заниматься в Московии подразделение по расследованию преступлений о фальсификации истории

Чем будет заниматься в Московии подразделение по расследованию преступлений о фальсификации истории

До такого не додумались даже в покойном СССР. За высказывание мнения, не совпадающего с официальной точкой зрения можно будет отгрести…