Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Чи визнає Москва ЛДНР

Чи визнає Москва ЛДНР

Якщо переговори між США та Росією виявляться провальними, Москва може визнати незалежність так званих «ЛНР» та «ДНР

Проект відповідної постанови вже підготовлений і може бути розглянутий у Держдумі найближчим часом.

Вочевидь, у Кремлі розраховують, що такий крок Росії після провалу переговорів буде сприйнятий на Заході з полегшенням, як менше зло у порівнянні з прямим вторгненням, якого всі побоювалися.

Але насправді це може стати лише перехідним етапом до великої війни, оскільки просте визнання псевдореспублік лише зруйнує Мінські угоди, заморозить ситуацію і позбавить Кремль можливості поставити під контроль решту території України.


Не виключено, що визнавши «ЛДНР», Росія мобілізує на аналогічний крок всіх своїх сателітів з ОДКБ та недемократичних режимів у світі, а також укладе військові угоди з псевдореспубліками. Що дасть змогу офіційно постачати їм літаки, ракети та інше озброєння, яким під прикриттям «ЛДНР» будуть керувати «іхтамнети».

Визнання Росією «ЛДНР» також означатиме і визнання їхніх претензій на решту Донецької та Луганської областей, що записано у їхніх «конституціях». І надавати всебічну підтримку їхній «визвольній» боротьбі «за відновлення териториальної цілісності».

Це дозволить Росії формально не брати участь у війні, щоб не потрапити під санкції, але повністю дестабілізує ситуацію в Україні та Європі. Ми маємо бути до цього готовими, а Захід повинен чітко заявити, що санкції будуть впроваджені не тільки у випадку вторгнення самої Росії, але і будь-яких її маріонеток. І ми над цим вже працюємо.

Єгор Чернєв

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )