Proect Contro
Ви тут:  / Heavy Metal / Farinhate — Бог помер у Маріуполі

Farinhate — Бог помер у Маріуполі

Я знаю одне — Бог помер у Маріуполі. Це дуже сильні слова. Вони пронизані болем і гірким відчаєм ненависті. Після них залишається лише згарище попелу. У цій пісні немає жодного зайвого слова. Усі вони болючі. Вкотре нагадують, що злочини Бучі, Ірпіня і Бородянки забувати не варто.

Культурний фронт таким повинен бути. Військові пісні, на кшталт тупої попси, що видає себе за мотивувальне мистецтво підтримки українців.


Farinhate настільки сильно відчули весь біль і смак цієї війни, що випустили найемоційніший сингл тижня. Також найсильніший трек у їхній кар’єрі. Хіп-хоп у структурі альтернативного року у сирій необробленій версії. Її музиканти випустили без будь-яких правок та створювали його при важкуватих умовах. Адже Олексій Дивачевський служить у ЗСУ.

Закінчується трек важким металевим рифом. Після чого залишає за собою спустошений посмак. У загальному, сингл вражає своїм емоційним і важким текстом від якого сльози напрошуються на очах.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Перші дні війни. Висновки

Перші дні війни. Висновки

Агресія РФ проти України не мотивована жодними причинами, окрім патологічної ненависті диктатора та його заляканого оточення до України
Як правильно дезінтегрувати російську імперію

Як правильно дезінтегрувати російську імперію

Помилкою вважати головним злом комуністичний чи путінський режим, вони лише оболонка для імперії. Доки вона не зникне, гарантована загроза світу…