Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Китайці заявляють про перемогу над євроатлантичною інтеграцією України

Китайці заявляють про перемогу над євроатлантичною інтеграцією України

«Україна підписала таємну угоду з КНР про інфраструктурні інвестиції, аби “позбутися залежності Заходу”, — сміттярка Global Times

Другий тиждень китайського комуністичного наступу на євроатлантичний шлях України продовжується, і краще, як ви вже зрозуміли, вже не буде.

4 липня 2021 року китайська комуністична помийка “Global Times”, що нещодавно оголошувала про завершення євроатлантичної інтеграції України з метою “стратегічного партнерства з КНР” та малювала ганебні карикатури на Зеленського, опублікувала новий матеріал — про таємну угоду між урядами України та КНР.

Йдеться про масштабну домовленість щодо китайських інфраструктурних інвестицій. Згідно з нею, уряд України “заохочуватиме” національні приватні підприємства та фінансові установи до співпраці з державними компаніями КНР у сфері транспорту та зв’язку. Зокрема у питаннях дорожнього будівництва, мостів, залізничних шляхів та транзитних пунктів.

Відмічається, що угода була підписана 30 червня 2021 року міністром торгівлі КНР Ваном Вентао та міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим. При цьому, в українських медіа подібної інформації не було. На сайті Мінінфраструктури такі новини також відсутні.

“Угода свідчить про те, що обидві сторони доклали величезних зусиль, щоб просувати прагматичну співпрацю, засновану на взаєморозумінні та підтримці, незважаючи на певну дестабілізацію процесу”, — йдеться у повідомленні китайської пропаганди.

Далі йдеться про те, що Україна, під контролем США, наклала санкції на китайських інвесторів (читайте “аферистів”) щодо “Мотор Січі”. Однак, за словами президента Інституту регіональної економіки Китаю та Росії (!), якого цитує комуністична помийка, “якщо Київ зможе визнати ситуацію і позбутися залежності країни від Заходу, перспективи співробітництва між Китаєм і Україною є хорошими”.


Після цього Global Times посилається на рішення МЗС України відмовитися від демократичної родини в ООН, аби підтримувати китайський комунізм. За словами китайців, Кулеба назвав рішення “не підтримувати уйгурський народ” — таким, що відображає “дух незалежності України”.

Наостанок комуністи резюмують, що Китай буде просувати надалі свої інвестиції для “хорошої України”, розвиватиме на нашій території промисловість та високі технології.

Скажу чесно: це той випадок, коли я не знаю, що і як коментувати.
Два тижні поспіль уряд України підписує злочинні угоди з КНР, рекламує думки Сі Цзіньпіна, обіцяє надати комуністам безвіз та ганьбить український народ в ООН. У цей час китайці заявлять про перемогу над євроатлантичною інтеграцією України. Кулеба не висовує голову з піска, чекає команду “голос” від Єрмака.

Тепер, після карикатур на президента України, офіційний вісник Комуністичної партії Китаю заявляє про таємну угоду, яка дозволить “позбутися залежності Заходу”.

Безумовно, це може бути просто китайською брехнею.

Однак, є серйозні підстави вважати, що цього разу Global Times не бреше: вони будуть свої провокації на даних, що є у КПК. Аби Захід зрозумів, що втратив Україну — останні два тижні цьому є підтвердженням.

І, найбільш вірогідно, таємні угоди про сдачу українських інтересів заради “Великого будівництва” Кіріла Тимошенка все ж таки відбуваються.

Артур Харитонов

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Килька в томатном соусе

Килька в томатном соусе

Килька в томатном соусе - чисто советское изобретение. Ее выпускали только в СССР
Разговор з командіром

Разговор з командіром

- Доложить, как происходит продвижение вглубь Украины? Успешно. Насколько далеко продвинулись? Ну, так приблизительно, метра на два.