Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Окупанти висунули додаткову умову для нового розведення військ на Донбасі

Окупанти висунули додаткову умову для нового розведення військ на Донбасі

Бойовики Донецька відмовляються реалізовувати розведення військ на нових домовлених ділянках.

Підготовка до розведення може бути розблокована ними, “якщо Верховна Рада України внесе зміни до постанови про місцеві вибори”.

Про це йдеться в заяві так званого “представництва “ДНР” в СЦКК”, інформує сайт сепаратистів ДАН 9 листопада.

“Нові ділянки були попередньо обговорені з відкладеною нормою, яку внесли представники “республік”, вона стосується постанови Верховної Ради про проведення місцевих виборів. Мова йде про скасування пункту 4 постанови Ради про призначення місцевих виборів, де умовами для їхнього проведення в “ДНР” і “ЛНР” називають попередню передачу Києві контролю над кордоном із Російською Федерацією, вивід всіх незаконних збройних формувань і техніки, відновлення в регіоні конституційного ладу і правопорядку згідно з чинними законами України. Така послідовність суперечить комплексу заходів із виконання Мінських домовленостей”, – заявили бойовики Донецька.


Вони додали, що розведення потребує пропрацювання й затвердження плану.

“Розведення військ на чотирьох нових ділянках потребує пропрацювання і й затвердження плану-графіка, і українській стороні потрібно виправити всі порушення в межах пілотних ділянок відведення сил”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на сході України 4 листопада затвердила нові ділянки на лінії розмежування на Донбасі, де невдовзі може відбутися розведення військ – Григорівка, Слов’яносербськ, Петрівка і Нижньотепле.

Джерело

1 коментар

  • Vicktoor Borovick

    /

    Короче говоря, гнать Зе а потом освобождать Донбасс на своих условиях.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Об украинской толерантности

Об украинской толерантности

Когда ты попадаешь под каток имперских амбиций лаптеногих и когда тебя готовы уничтожить не дрогнув ни одной мышцей лица, Россия…
Кому потрібне заморожування бойових дій?

Кому потрібне заморожування бойових дій?

Заморожування бойових дій, щоб підготуватися до продовження наступу, Росії потрібне було б не тільки зараз, готуватися до реваншу вони почнуть…