Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Проросійські сили і влада діють узгоджено, щоб знівелювати проєвропейський напрямок розвитку України

Проросійські сили і влада діють узгоджено, щоб знівелювати проєвропейський напрямок розвитку України

Проросійські сили і чинна влада діють узгоджено, щоб знівелювати проєвропейський, пронатовський напрямок розвитку України.

Про це в ефірі «Прямого» сказав народний депутат фракції «Європейська солідарність» Олег Синютка.

«Очевидно, що це колаборанти, і що «п’ята колона» Кремля сьогодні вже демонструє абсолютно відкрито і відверто, хто є та імперія, перед якою вони будуть повзати на колінах і до якої вони хочуть привести українців. І це вже робиться абсолютно цинічно. Чому абсолютно цинічно? Тому що відбувається поїздка в той момент, коли на сході гинуть українські воїни, коли на сході відбувається ще більша і серйозніша агресія Російської Федерації, окупантів на територію України.

Я розумію, чому це зараз відбувається. Тому що «Опозиційна платформа – За життя» і Медведчук знайшли собі союзників в особі «Слуги народу». І вони діють сьогодні абсолютно спільно, узгоджено. І голосування, яке відбулося в парламенті по зняттю прокурора – це була демонстрація того, як спільно цинічно і узгоджено проросійські сили діють для того, щоб знівелювати проєвропейський, пронатовський напрямок розвитку України», — зазначив політик.

Синютка заявив, що своїми діями українська влада демонструє розвертання України в проросійську сторону.


«І коли сьогодні міністр оборони починає сумніватися, чи потрібно Збройним силам України відповідати стандартам НАТО, то це ще раз демонстрація того, що сьогоднішня влада в особі політичної партії «Слуга народу», в особі президента Зеленського не просто заграє з агресором, а вона демонструє розвертання України з проєвропейського і пронатовського вектору розвитку потихеньку в проросійську сторону. І це первинне гасло, в яке повірили люди, що війну можна завершити, просто переставши стріляти, воно сьогодні починає демонструвати Україну як державу, від якої відвертається міжнародне співтовариство. Тому що, хто хоче допомагати країні, яка сама собі не хоче допомагати.
А в той же час ми бачимо, коли влада і ОПЗЖ створюють уже де-факто коаліцію на проросійський напрямок, на проросійський вектор розвитку. І це є, напевно, найстрашніший наслідок цієї демонстрації абсолютного нівелювання всіх українських речей представниками «Опозиційної платформи». Я не хочу казати, що це представники українського парламенту», — сказав нардеп.

Він також підкреслив, що правоохоронним органам варто реагувати на ті сили, які розвертають Україну в російську сторону.

«І надзвичайно шкода, що на ці речі, напевно, не відреагує ні ДБР, ні СБУ. Хоча «Європейська солідарність» звернулася, тому що це робота цих правоохоронних органів. Я думаю, що по статті і «державна зрада», і по багатьох інших статтях там точно є чим займатися. Але вони явно їдуть. Чому? Тому що ДБР і СБУ займаються Софією Фединою, займаються генералом Марченком, займаються українськими добровольцями і не займаються тими силами, які розвертають Україну в сторону Росії.
Але я точно не маю і не хочу навіювати якусь безнадійність. Тому що їх горстка, їх купка. Те, що вони сьогодні попали в якісь владні кабінети – це випадок. Це просто такий якийсь випадок, який… омана скоро спаде, всі занавіси скоро спадуть, і українське все одно переможе, і наше все одно буде зверху. І я переконаний, що ніхто сьогодні не зможе спотворити долю і волю українського народу та розвернути нашу державу в іншу сторону. Нас чекають в Європі, нас чекають в НАТО. А цим людям треба купити квиток в одну сторону, і хай їдуть до свого Путіна», — зазначив Синютка.

Источник

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

IGNEA — Magura’s Last Kiss

IGNEA — Magura’s Last Kiss

Кліп на минулорічну пісню українських металістів, у якій співається від імені валькірії, крилатої войовничої дочки громовержця Перуна — Маґури. Згідно…
Херсонское отторжение

Херсонское отторжение

Как ранее показали эпизоды изгнания российских многонациональных военных преступников из-под Киева и из Харьковской области, россияне способны только гадить, разрушать,…