Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / Розробники з України створили унікальний підводний човен “Кронос”: озброєний торпедами та має функцію “безпілотника”

Розробники з України створили унікальний підводний човен “Кронос”: озброєний торпедами та має функцію “безпілотника”

Кронос

Нова концепція підводного човна “Кронос”, який може бути повноцінною бойовою одиницею

Компанія Highland Systems створила новий електричний самозарядний підводний човен під назвою “Кронос” – це гібридне судно, що має унікальну конструкцію корпусу з використанням технологій “стелс”, яка дозволяє значно знизити витрати палива, збільшити максимальну швидкість човна та забезпечує відмінну стійкість.

Розробники з України створили унікальний підводний човен "Кронос": озброєний торпедами та має функцію "безпілотника"Такий підводний човен може активно застосовуватися у бойових місіях, запевняють розробники. Наприклад, за бажаннями замовника на човен можна встановити до шести електричних торпед малих розмірів – причому замовник сам може обрати, які торпеди туди встановлювати. Відомо, що наразі компанія веде перемовини про встановлення на підводний човен шести торпед Black Scorpion від компанії Leonardo.

Розробники з України створили унікальний підводний човен "Кронос": озброєний торпедами та має функцію "безпілотника"На борту цієї субмарини можна розмістити одного капітана-оператора та 10 десантників, для яких передбачено комфортне розташування та можливість виходу з субмарини під водою.

Розробники з України створили унікальний підводний човен "Кронос": озброєний торпедами та має функцію "безпілотника"

Розташування екіпажу та озброєння у підводному човні “Кронос”

Крім того, у “Кроносі” також реалізовано режим дистанційного управління на відстані понад 250 км по закритих каналах. Під водою такий човен може перевозити 3,5 тонни вантажу.


На “полі бою” підводний човен “Кронос” стане у пригоді для виконання низки задач – від транспортування вантажів у режимі “безпілотника” до ураження ворога торпедами.

Розробники з України створили унікальний підводний човен "Кронос": озброєний торпедами та має функцію "безпілотника"Тактико-технічні характеристики такої субмарини наступні. Ширина – 7,4 м, довжина – 9 м, висота – 2,2 метра. Швидкість на воді – 80 км/год, під водою – 50 км/год. Робоча глибина – 150 метрів, критична глибина занурення – 250 метрів. Час перебування під водою – 36 годин в режимі батареї, 18 годин – у режимі генератора, у гібридному режимі – 54 години.

Розробники з України створили унікальний підводний човен "Кронос": озброєний торпедами та має функцію "безпілотника"“Кронос” має складані крила для управління під водою у режимі “зависання на місті”, крім того, завдяки крилам човен зручно транспортувати звичайним трейлером.

Нагадаємо – компанія Highland Systems була заснована українською командою розробників на чолі з кандидатом технічних наук Олександром Кузнєцовим, базується в ОАЕ, Дубай, та відома тим, що створила гібридний багатофункціональний броньований автомобіль.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Мы наступаем

Мы наступаем

У россиян рухнул последний миф — украинцы хороши в обороне, но не могут в оперативного уровня наступления. Потому, что шаровары,…
Черные дыры заподозрили в связях с темной энергией

Черные дыры заподозрили в связях с темной энергией

По подсчетам авторов исследования, если сверхмассивные чёрные дыры в центре галактик производят темную энергию, то они отвечают лишь за небольшую…