Proect Contro
Ви тут:  / Політика / “Слуга народу” заявила китайській пропаганді про спорідненість з Комуністичною партією Китаю та оголосила курс на реформи Сі Цзіньпіна в Україні

“Слуга народу” заявила китайській пропаганді про спорідненість з Комуністичною партією Китаю та оголосила курс на реформи Сі Цзіньпіна в Україні

Понад два тижні свідома частина України ніяковіє від наступу китайського комунізму на Україні, який у КНР вже оголосили перемогою над євроатлантичним шляхом нашої держави.

І доки ми роздумовували, наскільки глибоким виявиться дно, Давид Арахамія, голова фракції “Слуга народу” в українському парламенті, розставляє всі крапки над “і”.

7 липня 2021 року російськомовна редакція комуністичної помийки “Сіньхуа” опублікувала “ексклюзивне” інтерв’ю з Арахамією, у якому відкривається правда про сутність останніх геополітичних трансформацій з боку України.

“Досвід КПК в управлінні державою гідний запозичення”, — саме так називається стаття на “Сіньхуа”.

У ній — фактично сповіді Давида Арахамії — йдеться про наступне:

1. ”Слуга народу” вважає КНР важливим стратегічним партнером.
2. “Слуга народу” планує переймати досвід Комуністичної партії Китаю в управлінні економікою та розбудові держави.
3. Арахамія підкреслює, що принципи правлячих партій України та КНР багато в чому збігаються — через “служіння народу”.
4. Арахамія висловив захоплення тим, що Комуністична партія Китаю представлена по всій КНР, у кожному селі та місті; це є партійним взірцем для “Слуги народу”.
5. Арахамія прочитав російською мовою книгу Сі про держуправління, після чого сприяв виданню комуністичної “біблії” українською, аби — пряма мова — “українці змогли дізнатися, як Китай подолав труднощі і домігся стрімкого зростання економіки”.
6. Арахамія зазначив, що Україна буде переймати досвід китайської економіки, адже “побудова мостів та лікарень за декілька днів” — наукова фантастика для українців.
7. Арахамія резюмував, що КНР є прикладом та стратегічним партнером у модернізації України, яка відбуватиметься за програмою “Один пояс, один шлях”.
8. “Слуга народу” працює над посиленням китайської присутності в Україні та відновленням прямого авіасполучення з КНР.

***
Ви знаєте, за 2 роки я написав настільки багато матеріалів про злочини китайського комуністичного режиму у регіоні та світі, що мені — не як фахівцю, а як українцю — просто дуже огидно.


30 років на нашій українській землі не було комунізму.

Але після декад совєцької окупації, поневолення, двох комуністичних геноцидів (Голодомору та депортації кримських татар), таборів смерті, політичних репресій, тотальної русифікації — та нашої подальшої перемоги над совком й відновлення Незалежності — якась нікчемна “Слуга народу” повертає Україну у пазурі Компартії.

Це вже не кажучи про союз Росії та Китаю: економічний, фінансовий, військовий та політичний. Від нового договору “про дружбу та кордони” — до спільної діяльності КНР та Кремля на тимчасово окупованій території Криму.

Верхівка КПК та її органи (в тому числі — бренди) знаходяться між санкціями справжніх стратегічних партнерів України — демократичних. За геноцид уйгурського народу, гібридну окупацію Гонконгу, шпигунську та підривну діяльність проти Західного світу.
КНР знаходиться за хвилину до нападу на Тайвань, а відтак — Японію. Вона знищує тисячолітній спадок Тибету. Вона вчиняє замахи на викрадення західних політиків та громадян ЄС.

Тут можно писати чи не безкінечно.

Але, друзі. Важливо навіть інше.

Це — фактична відмова від євроатлантичної інтеграції.

Бо для ЄС, що заморожує мільярдні інвестиційні угоди з КНР — через загрозу для безпеки, та для НАТО, яка оголосила КНР — тією самою загрозою, що й Росія, абсолютно не треба китайська колонія типу Білорусі, на яку “Слуга народу” намагається перетворити Україну.
Я попереджав вас, що Китай близько, коли наші побратими у Гонконзі захищали останні брами на шляху до Західного світу.

От момент і настав. “Слуга народу” оголошує себе стратегічною партнеркою КПК, як-то зюганівська КПРФ або смітник забутого всіма Симоненка — основного союзника режиму Януковича. Скоро, може, і у Комінтерн вступить.

І цей сценарій дуже вигідний Росії.

Адже ми впустили до нашої хати того “троянського коня”, що може знищити українську мрію про свободу набагато швидше, ніж Кремль.
От тому й ОПЗЖ так активно опікувалася “Одним поясом, одним шляхом” та іншими китайськими комуністичними проєктами.

Ганьба. Ганьба історичного рівня.

Артур Харитонов

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Віктор Винник і МЕРІ – Victoria

Віктор Винник і МЕРІ – Victoria

Victoria – це Перемога, і ми неодмінно відстоїмо свою Незалежність у цій війні. Перемогли нацистів, переможемо й рашистів
Українці поставлять крапку в існуванні Росії!

Українці поставлять крапку в існуванні Росії!

Кремль не розрахував своїх сил - російські окупанти зазнають втрат, здаються українським військовим, випрошують їжу та солярку в місцевих, стріляють…