Proect Contro
Ви тут:  / Цікаве / Трохи перестарався: у США чоловік так налякав сусідів оздобленням будинку до Хелловіну, що ті викликали поліцію

Трохи перестарався: у США чоловік так налякав сусідів оздобленням будинку до Хелловіну, що ті викликали поліцію

Хелловін

Минулого року відомий художник та інженер Стівен Новак, який мешкає у США, обрав моторошні прикраси для свого будинку до Хелловіну.

Це налякало його сусідів, які звернулися до правоохоронних органів.

Про це повідомляє Daily Star.


У 2020 році ентузіаст скористався приблизно двома десятками галонів підробленої крові, що створило сцену вбивства. Вона зображує людину, вбиту бензопилою, «мішок для тіл» та тачку, повну кінцівок.

Ефектне видовище настільки шокувало сусідів і перехожих, що ті кілька разів зверталися до поліцейських. Ті прибули на місце, поспілкувалися з Новаком, сфотографували прикраси на пам’ять та поїхали.

Однак, це не зупиняє американця. Навпаки, він планує повторити подібне цього року.

«Хіти минулого року залишаються: сейф, драбина, бензопила… Крім того, підроблена кров із кукурудзяного сиропу на тротуарі. Але є багато нових деталей», – розповів він.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Pretext — «Floodgate»

Pretext — «Floodgate»

В новом EP датской группы Pretext присутствуют ритмы, основанные на ближневосточных мелодиях, с привлечением арабской певицы.
Харківські науковці провели випробовування іонно-плазмових двигунів для космосу

Харківські науковці провели випробовування іонно-плазмових двигунів для космосу

"Буквально наприкінці року ми провели випробовування. Я б сказав, що ми виготовили перший у світі український іонно-плазмовий двигун", — повідомив…