Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Яку денацифікацію для нас готували росіяни

Яку денацифікацію для нас готували росіяни

Яку денацифікацію для нас готували росіяни

Винищення українців було спланованим

Після жахів Бучі, Ірпеня та інших окупованих міст, низка аналітиків приходить до такого висновку — масові страти соціально активних громадян були завчасно сплановані вищим керівництвом російської федерації. І зараз уже ми маємо достатньо фактів, які бодай опосередковано, але підтверджують це.

Давайте переглянемо їх.

📌Одноманітність.

Де б не бувала розвідка, звідусіль надходили цілком однакові дані щодо дій противника. Огляд будинків, забирали чоловіків призовного віку, влаштовували “відстійник” для підозрілих, яких врешті вбивали. Окремо хотілося б підкреслити роботу кадирівців. Таке враження, що кадирівцям і було поставлено завдання бути м’ясниками/пугалом для мирного населення, здійснюючи жорстокі вбивства.

Командири масово потурали мародерам, гвалтівникам, відсутні були навіть догани за вбивство мирних мешканців. Тобто не було такого, що в одному підрозділі командир садист і підлеглі потурають його наказам, а в іншому намагається не вбивати мирне населення. В усіх підрозділах із жорстокістю щодо мирного населення усе було однаковісінько.

Винятком стали тільки великі міста (певно тому що там важко збрегти все в секреті) і населені пункти куди заходили ротно-тактичні групи, які мали відразу йти далі, тобто ті, які там не укріплялися. Там де росіяни зупинялися, і збиралися лишитися надовго — почерк був однаковим.

📌ГОСТ Р 42.7.01-2021 на масові поховання.

Новый держстандарт РФ про масові поховання прийняли у вересні 2021 року. Ввели його в дію за 3 тижні до початку повномасштабної війни.
Відповідно до державного стандарту про “захоронение срочное трупов в военное и мирное время” має бути:
А) 20 метрів — довжина ями по низу.
Б) 3 метри — ширина ями
В) 2,3 метри — глибина.
Г) 32 метри на верхній частині ями, з урахування з’їзду для екскаватора.

📌Підготовка мобільних крематоріїв.


Про підготовку мобільних крематоріїв в Росії за добу до вторгнення написав міністр оборони Великобританії Бен Уолес. Його слова процитували в The Telegraph. Правда, пан Уолес, помилково вирішив, що за допомогою мобільних крематоріїв, Росія планує приховувати свої втрати.
Але ні, про хибність цієї думки говорить той факт, що там, де армія РФ збирала рештки своїх, було налагоджено їх вивезення за межі країни.

До того ж, використання мобільних крематоріїв для масового спалення тіл у відповідності до ритуальних канонів — нераціональне. Адже згідо із заявленими виробником характеристиками:
Час повної кремації — приблизно 1 година.
Кремуляція.

Система додаткового пилоочищення.
На кремацію одного об’єкту доведеться витратити 15-16 літрів дизпалива, або 20 метрів кубічних природного газу.
Тобто це дуже тривалий і неефективний спосіб.

📌45000 мішків для трупів
Мішки призначалися для громадян України. Якби ці мішки призначалися б для військовослужбовців армії РФ, то це означало б, що росіяни, зібравши 200 тисяч бійців для вторгнення, запланували 22,5% незворотних втрат, і близько 90% (вбитими і пораненими) від загальної кількості угрупування.

Це нелогічно і не має сенсу, тому висновок може бути тільки один – ці мішки потрібні були для масових поховань громадян України, відповідно до вищезазначених нормативів. А вивезення тіл своїх солдатів у них спочатку був організований стандартно.

Висновок.
Знищення українського народу було заплановано. Певно для того щоб задушити всі паростки непокори, Путін і вирішив це зробити у властивому йому кагебістському стилі, в кращих традиціях КДБ. Тобто, відразу знищення тих, хто може протистояти російському режимові. Цим пояснюється підтримка ракетних і артилерійських ударів по містах не дивлячись на мирне населення, незгода на організацію гуманітарних коридорів, налагоджена пропаганда на цю тему на російських каналах і в соцмережах, паралельно з обмеженням Роскомнагляду на доступ до незалежних ЗМІ.

Ще раз. Росія від початку затвердила політику геноциду українського народу у цій війні. Щоб зламати його, перетворити на забитих і заляканих рабів.

І ми зробимо все, щоб Путін, його кати і російський народ відповіли за це все.

Serg Marco

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )