Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / Дрон Ventus не має гвинтів та літає на космічному іонному двигуні

Дрон Ventus не має гвинтів та літає на космічному іонному двигуні

Американський стартап Undefined Technologies почав практичні випробовування свого дрона Silent Ventus

Він не має гвинтів та інших рухомих деталей. В політ його відправляє популярний у космічних апаратах двигун – іонний двигун.

Silent Ventus – це повністю електричний літальний апарат, який завдяки іонному двигуні обіцяє мінімальний рівень шуму. Згідно з Undefined Technologies, дрони комерційної доставки створюють від 85 до 96 дБ шуму, в той час як норми США допускають рівень шуму від 50 до 70 дБ в житлових, промислових і комерційних зонах.

Компанія прагне досягти рівня шуму нижче 70 дБ за допомогою свого Silent Ventus. Тестові польоти тривалістю до двох з половиною хвилин демонструють рівень нижче 85 дБ.


У компанії сподіваються збільшити час польоту та ще більше знизити рівень шуму, щоб дрони можна було використовувати для різноманітних застосувань, включаючи комерційну доставку користувачам, військові операції тощо.

У Undefined Technologies не розкривають інформації про свою технологію. Однак розробники кажуть, що використання їхнього іонного двигуна в атмосферних умовах має продуктивність до 160 відсотків вище у порівнянні з поточними технологіями іонного двигуна.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

The Bull Dozzer — Воткі Нєд

The Bull Dozzer — Воткі Нєд

Вітаємо захисників та захисниць України новою піснею - "Воткі нєд". Тематична композиція зі сарказмом викриває ганебний підхід північного сусіда до,…
Що відбувається на лінії розмежування

Що відбувається на лінії розмежування

Ситуація серйозна, але  не треба нервувати, переживати, панікувати і.т.д.  Про те чого може і не бути) Переозвучка UA