Proect Contro
Ви тут:  / Heavy Metal / Віктор Винник і МЕРІ – Victoria

Віктор Винник і МЕРІ – Victoria

«Victoria» – від Віктора Винника і МЕРІ. Пісня до дня перемоги над нацизмом

Наближається 8 травня – День пам’яті та примирення, день перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у якій Україна постраждала чи не найбільше. Адже саме наша земля стала театром бойових дій між двома антилюдськими імперіями – тоталітарним СРСР та нацистською Німеччиною.

Здавалося, у XXI сторіччі війна у Європі неможлива, та дата 24.02.2022 перекреслила ці сподівання. російська федерація розпочала нову активну фазу окупаційної війни проти України.


Уже понад два місяці український народ героїчно боронить свою землю від загарбників. Разом зі збройним опором повстав й опір культурний. Українські виконавці створили вже сотні пісень на тему цієї війни.

Днями Віктор Винник і МЕРІ презентували новий альбом «Так, я з України», у якому зібрали найкращі соціально-патріотичні пісні з п’яти попередніх платівок.

Пісня під назвою «Victoria» увійшла до альбому «Кулями Любов…» 2014 року. Проте оскільки тематика і назва твору говорить сама за себе, його внесли і до нового альбому команди. Тому що Victoria – це Перемога, і ми неодмінно відстоїмо свою Незалежність у цій війні. Перемогли нацистів, переможемо й рашистів. Слава Україні! Смерть ворогам!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Договорились ли США, Россия и Европа по Украине?

Договорились ли США, Россия и Европа по Украине?

Виталий Портников обсудил визит Виктории Нуланд в Россию, энергетический кризис в Европе и позицию США, России и Евросоюза по Украине
Что американцы думают об антиолигархическом законе Зеленского

Что американцы думают об антиолигархическом законе Зеленского

США устали наблюдать, как Зеленский и его миньоны плодят в Украине коррупцию чудовищных объемов и активно помогают обогащению Коломойского