Proect Contro
Ви тут:  / Політика / Кому потрібне заморожування бойових дій?

Кому потрібне заморожування бойових дій?

заморожування бойових дій

Заморожування бойових дій, щоб підготуватися до продовження наступу, Росії потрібне було б не тільки зараз, готуватися до реваншу вони почнуть навіть після своєї повної поразки

Нагадаю, що було після Першої Російсько-Чеченської війни. Тоді рашка програла повністю і безумовно. За результатами війни 1996 року вона змушена була визнати повну незалежність Чечні. 3 роки Чечня існувала, як незалежна держава. Але рашисти-імперці не змирилися. І через 3 роки, підготувавшись і врахувавши помилки, вони почали Другу Російсько-Чеченську війну.

Ми маємо не просто перемагати орків розгромно, ми маємо перемогти так, щоб в них не було сил на Другу Російсько-Українську війну.

Ніяких договорів із ними, предметом яких є наші території і суверенітет, бути не може. Лише їхні території і суверенітет.

Наш план перемоги має включати повне руйнування єдності ворога в його лігві. Для цього ми маємо розгромити не тільки його армію. Ми маємо розгромити його ідеї. Ідея імперського реваншу і відновлення вєлікой страни має отримати такий удар під ватер-лінію, щоб у неї більше ніколи не було адекватних послідовників. А ті, що були, це- маргінали-шизофреники, які збиралися б по своїм норам і плакалися одне одному про минуле.


Всі ці гіркіни, а в нього є однодумці в російському силовому блоці, не мають отримати мобілізуючий фактор до реваншистських настроїв. Настрої, типу “війну програв ідіот-путін, бо все зробив неправильно, а от ми зробимо правильно”, не мають навіть з’явитися.

А тому “відчепіться від нас” – не правильно. Маємо нанести їм таку поразку, щоб народи колишньої “рашки” більше ніколи не пішли за імперцями. А в ідеалі – відловлювали їх і видавали нам на трибунал.
Зараз унікальний шанс, коли ми маємо найкращу підтримку Заходу, найгірші позиції РФ і найкращого дурня в Кремлі, який зсередини працює на її розвал. Це історичний шанс. Тому треба перемагати тут і назавжди.

Саме тому ми маємо ставитися з великою пересторогою до питання будь-яких перемовин нашої влади з недобитим ворогом.
Це питання не просто поточної політичної кон’юнктури. Це питання можливості вчинити або уникнути величезної історичної помилки.

Джон Смит

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )