Proect Contro
Ви тут:  / Цікаве / Лист до НАСА: “Я молодий, тому я можу навчитися думати як іншопланетянин”

Лист до НАСА: “Я молодий, тому я можу навчитися думати як іншопланетянин”

Коли НАСА оголосило про пошук людей на кандидатуру «офіцера планетарного захисту», ніхто і подумати не міг, що свою кандидатуру запропонує учень четвертого класу.

У своєму листі Джек пише:

«Дороге НАСА. Мене звати Джек Девіс, я хотів би подати заявку на посаду «офіцера планетарного захисту». Можливо мені лише 9 років, але я думаю, що підхожу для цієї роботи. По-перше, моя сестра завжди говорить, що я прибулець, крім того я бачив практично усі фільми про космос та іншопланетян. Також я бачив телесеріал «Агенти ”Щ.И.Т.”» та сподіваюсь переглянути фільм «Люди в чорному». В мене добре виходить грати у комп’ютерні ігри. Я молодий, тому я можу навчитися думати як іншопланетянин.
Щиро Ваш
Джек Девіс
Вартовий Галактики

 

Космічне Агентство дало наступну відповідь:


«Дорогий Джеку. Я чув, що ти «Вартовий Галактики» та хотів би стати «офіцером планетарного захисту» у НАСА. Це чудово!
Наша посада офіцера планетарного захисту є дуже крутою та важливою роботою. Вона полягає у тому, щоб захищати Землю від мікроорганізмів коли ми привозитимемо зразки ґрунту з Марса, Місяця чи астероїдів. А також у тому, щоб уберігати планети та супутники від наших бактерій під час дослідження Сонячної системи.
Нам завжди потрібні талановиті науковці та інженери, тому я сподіваюсь, що ти будеш старанно навчатися та добре закінчиш школу. Сподіваємося одного дня побачити тебе тут у НАСА»
Щиро Ваш
Джеймс Ґрін
Відділ планетарних досліджень

 

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Россия контролирует уже большую часть Черного моря

Россия контролирует уже большую часть Черного моря

Завершение строительства газопровода «Турецкий поток», который пересекает полностью Черное море с северо-востока на юго-запад, помогло России установить системы мониторинга подводного…
What is ТРОЕЩИНА…

What is ТРОЕЩИНА…

Один день из жизни Троещины. Парень попал в цепочку неблагоприятных событий.