Proect Contro
Ви тут:  / Політика / На що розраховують московити?

На що розраховують московити?

Немає сенсу гадати, «чи Путін нападе».

І не тільки тому, що він уже, власне, напав, а тому, що росіяни поки й самі не знають напевно, як будуть діяти.

Вони роблять те, що роблять найкраще: відтворюють тактику гопніка. Підвалюють із найбільшою силою, яка є, і дивляться — чи злякалися їх? Чи готові дати відсіч? Чи готові з ними битися?

І тут найважливіше розуміти: чим більше ти готовий битися, тим менше шансів, що бійка відбудеться. Якщо похитнешся, якщо опустиш очі, якщо заскиглиш «може, домовимось?» — тебе і пограбують, і поб’ють. Якщо ж хутко вирушиш назустріч, дістаючи щось гостре, демонструючи, що хай і постраждаєш, але двійко-трійко з них зараз прямо тут ляже — відразу виявиться, що ніхто з них не хоче у Вальгаллу. І скиглити про «може, домовимось?» будуть вони.

Так, вони збирають війська. Так, вони готуються влаштувати провокацію. Ні, вони самі зараз не знають, як далеко вона зайде, бо зайде вона рівно настільки далеко, наскільки ми допустимо. Ми це вже проходили. Не отримавши достатньо опору в Криму, вони полізли на Донбас. Отримавши достатній — хоч спочатку і відносно невеликий, сумбурний та до-коліна-зроблений — опір на Донбасі, вони зупинилися і спробували перевести ситуацію у політичну площину. Невдало.

Тож ми маємо бути готові чинити опір.


Маємо бути готові стати до лав ЗСУ. По-перше, тому, що за умов повномасштабної конвенційної війни там буде безпечніше, ніж вдома. А по-друге, тому, що коли нас там стане достатньо, вірогідність такої війни впаде до нуля.

Маємо бути готові проливати свою та чужу кров. І чужої — більше. Якщо будемо справді готові, то можливо й не доведеться.

Хороша новина в тому, що ми переможемо. Завдати нам поразки (у будь-якому з варіантів розвитку подій) росіяни зможуть лише в тому випадку, якщо ми злякаємося і самі про неї попросимо. На це вони, власне, і розраховують. Вони не зможуть нас перемогти, якщо ми просто будемо продовжувати спротив: не зможуть узяти на понт, не зможуть захопити ще більшу територію, не зможуть примусити до політичних поступок чи до коронації Медведчука. Бо просто не мають для цього відповідних потужностей. Завдати нам шкоди вони можуть, розбити нас — ні.

Тож, головне, як у будь-якому протистоянні з тупорилою гопотою — не всцятися, ігнорувати понти, відбити перший наскок, та насипати, доки вони самі не вирішать, що ідея придовбатися була якось не дуже і не перейдуть до «ти чо, братела, ми ж шуткували, в натурі».

«Спросите вы у тишины,
Хотят ли русские войны?
Она ответит без затей:
— Хотят. До первых 3,14здюлей.»

Victor Tregubov

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Вторжение будет

Вторжение будет

Россия практически исчерпала потенциал мягких средств войны. Поэтому вопрос жестких средств - лишь вопрос времени
Український Бандерамобіль у дії

Український Бандерамобіль у дії

Це відео створено з метою привернути вашу увагу до війни в Україні та збору коштів для тих мирних жителів, які…