Proect Contro
Ви тут:  / Цікаве / Nicobo – робот, який пукає

Nicobo – робот, який пукає

Компанія Panasonic представила своє бачення робота-компаньйона.

Він називається Nicobo і на вигляд нагадує колобка з хвостом і вдягнутого у в’язаний светр. Він не може ходити по квартирі, зате він може ігнорувати господаря та пукати. А коли його гладять – він виляє своїм хвостом.

Nicobo обладнаний камерою для розпізнавання облич та кількома направленими мікрофонами для розпізнавання звуків навколо. Також у нього є сенсори дотику і сенсор освітлення. Останній дозволяє роботу знати поточну пору доби.

Робот не завжди відповідає взаєминами на дотики. Іноді в нього буває поганий «настрій» і в такі моменти він може відвертатися від господаря та пукати.


Nicobo також вміє розмовляти, однак на початку це лише одне слово. Згодом він опановує мову катакото – так в Японії називають ламану мову або дитяче мовлення. Своїм мурмотінням робот відповідатиме коли до нього звертається господар.

Panasonic планує випустити партію з 320 роботів ціною $360. Випуск почнеться лише якщо виробникові вдасться зібрати $95 000 на краудфандинговій платформі. Також власники робота повинні будуть оплачувати підписку в $10 на місяць за те, щоб Nicobo міг під’єднуватися до смартфона, а також отримував програмні оновлення.

Попри це всі заплановані до випуску Nicobo виявилися заброньовані вже через шість годин після старту збору коштів.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

The Ocean – Pleistocene

The Ocean – Pleistocene

The Ocean представили клип на третий сингл «Pleistocene» из своего будущего альбома Phanerozoic II: Mesozoic | Cenozoic. Альбом является второй…
Украинцы представят гибридный бронеавтомобиль “Шторм”

Украинцы представят гибридный бронеавтомобиль “Шторм”

- Спрос на такие машины большой, поэтому мы собираемся запускать серийное производство", – сообщил конструктор Александр Кузнецов