Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / Огляд нового українського всюдихода ATLAS

Огляд нового українського всюдихода ATLAS

На youtube каналі InfoCar вийшло відео тест-драйву нового українського всюдиходу ATLAS.

Його вже назвали крітишим за відомий всюдихід Sherp.

ATLAS об’єднав в собі ультимативну прохідність і простоту керування. Повнокероване шассі, шини низького тиску, потужний дизельний двигун, блокування всіх диференціалів, 12 місний салон і в кінці кінців те, за що ми все ж можемо віднести його до класу автомобіля – рульове куревання. Максимальна заявлена швидкість по суші 60 км/год і запас ходу 800 км.

Його можна було б назвати “вбивцею” Sherpa, якби не одне але, Sherp вже виробляється серійно і відомий по всьому світу, а Атлас тільки збирається таким стати.


Всюдихід ATLAS від більшості подібних машин відрізняється тим що в його розробці брали участь також і дизайнери які погодьтеся створили досить виразний зовнішінй вигляд. Для цього навіть чимось навіть довелося пожертвувати, а дещо з’явилася так би мовити бонусом наприклад величезний обсяг внутрішнього простору і чимала, як для всюдихода, колісна база.

Це передсерійний зразок який вже пройшов всі випробування, і поки в Дніпрі йде виробництво першої партії таких машин, ми маємо можливість зрозуміти наскільки він цікавий як влаштований в чому унікальний.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

Когда россия собирается заявить о победе в войне

Когда россия собирается заявить о победе в войне

О "победном завершении специальной военной операции на Украине" путин намерен объявить за 2-3 недели до единого дня голосования, независимо от…
Несокрушимая и легендарная?

Несокрушимая и легендарная?

Россия сейчас теряет еще один бесценный актив. Это миф о непобедимости ее армии