Proect Contro
Ви тут:  / Наука і техніка / Огляд нового українського всюдихода ATLAS

Огляд нового українського всюдихода ATLAS

На youtube каналі InfoCar вийшло відео тест-драйву нового українського всюдиходу ATLAS.

Його вже назвали крітишим за відомий всюдихід Sherp.

ATLAS об’єднав в собі ультимативну прохідність і простоту керування. Повнокероване шассі, шини низького тиску, потужний дизельний двигун, блокування всіх диференціалів, 12 місний салон і в кінці кінців те, за що ми все ж можемо віднести його до класу автомобіля – рульове куревання. Максимальна заявлена швидкість по суші 60 км/год і запас ходу 800 км.

Його можна було б назвати “вбивцею” Sherpa, якби не одне але, Sherp вже виробляється серійно і відомий по всьому світу, а Атлас тільки збирається таким стати.


Всюдихід ATLAS від більшості подібних машин відрізняється тим що в його розробці брали участь також і дизайнери які погодьтеся створили досить виразний зовнішінй вигляд. Для цього навіть чимось навіть довелося пожертвувати, а дещо з’явилася так би мовити бонусом наприклад величезний обсяг внутрішнього простору і чимала, як для всюдихода, колісна база.

Це передсерійний зразок який вже пройшов всі випробування, і поки в Дніпрі йде виробництво першої партії таких машин, ми маємо можливість зрозуміти наскільки він цікавий як влаштований в чому унікальний.

Джерело

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )

По какому сценарию действует Путин в Беларуси

По какому сценарию действует Путин в Беларуси

Совершить ошибку для Путина — это позволить восстанию победить, а жизни после восстания — улучшиться. Вот чего он не должен…
Существовали ли другие вселенные до Большого взрыва?

Существовали ли другие вселенные до Большого взрыва?

До Большого взрыва существовала более ранняя Вселенная, которую сегодня можно наблюдать. Большой Взрыв не был началом