Proect Contro
Ви тут:  / Аналітика / Що відбувається між США та Україною зараз?

Що відбувається між США та Україною зараз?

Чому передача зброї така повільна, чому не пeредавали до війни те що передають зараз?

Насправді відповіді на ці питання лежать на поверхні.
Коли США зрозуміли що рф готує напад на Україну направду, то перше що вони зробили — це висунули вимогу до Зеленського прибрати агентів рф від керування країною … Єрмака, Арахамію, Татарова … і не тільки.

Але єдине що вони змогли, це вимусити змінити керівницто ЗСУ — Залужного ВИМАГАВ!! призначити колективний Захід бо інакше взагалі відмовлялись від будь-якої допомоги .. взагалі будь-якої та й більше — сказали що будемо вас мочити ще до нападу рф… тож Залужного призначили де-факто проти волі Зеленського-Єрмака …
Але більшого захід досягти не зміг.

Саме тому США вважали що Зеленський готує країну до капітуляції, а не до спротиву.

І саме тому США не передавали серйозне озброєння, а передавали засоби для партизанської боротьби, бо вважали що Зеленський приведе до зливу та капітуляції, тож накачувати ЗСУ зброєю немає сенсу — вона потрапить до рук рф як у Афгані.


А от надавати партизанське озброєння — це розумний рівень підтримки в умовах що є. Не допомагати взагалі США не можуть, важка зброя без ЗСУ — не буде працювати … а от партизанка, що буде після того як Зеленський капітулює, потребує великої кількості джавелінів, касок, броніків та іншого … і саме це США та союзники передавали У ВЕЛИКИХ КІЛЬКОСТЯХ!!

Після того, як ЗСУ встояли і зробили це несподівано для всіх бо й рф теж розраховувала що впадуть — а інакше б вони не поперлись на Київ тими силами що мали, тим шляхом що був.

Тож піля цього США почали постачати все серйозніше озброєння … доречі ОП не має доступу до значної кількості інфи що отримує керівництво ЗСУ, тож ОП направду не може коректно оцінити а ні темпи постачання озброєння (через це люся брєднів навидавав), а ні про кількість.

І тепер Байден вимагає знову прибрати агентів рф, та почати проводити реформи … але Зеленський знову проти. Зеленський цілком добре себе почуває у морі оплесків та позиції міні-фюрерка .. такого собі ху*ла-молодшого.

Але проблема в тому, що Захід не може собі дозволити за свої гроші створити в Україні росію 2.0.

Тетяна Панфілова

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені ( * )